Pytanie od dostepnosc rewolwerów kapiszonowych.

Broń czarnoprochowa

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Xarn
Posty: 96
Rejestracja: 1 listopada 2009, 23:56
Lokalizacja: ok. Bielska-Białej
Kontakt:

Pytanie od dostepnosc rewolwerów kapiszonowych.

#1 Post autor: Xarn » 8 listopada 2009, 22:51

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum, a przechodząc do rzeczy... :)

Mam pytanie apropo dostępności rewolwerów kapiszonowych w sklepie Militaria.pl

Ponieważ jak wiadomo, na magazynie we wszystkich sklepach "naziemnych" oraz w sklepie internetowym pisze, że świeci tam pustkami.
Więc ja mam pytanie - Czy jeśli zatelefonuje sie do nich, to wtedy bez problemowo sprowadzą interesujący mnie model do jednego ze swoich sklepów stacjonarnych, a później transakcja pójdzie już z płatka czy niezbyt?

Może już ktoś próbował, więc dlatego pytam. :)

A jeśli nie, to może jest ktoś kto mógłby mi zaproponować jakiś sklep w okolicach Bielska/Krakowa/Katowic, gdzie mógłbym zaopatrzyć się w taki rewolwer kapiszonowy?

Dokładniej chodzi mi o model Colt 1851, Navy cal .36


Pozdrawiam wszystkich!

strzelecpod
Posty: 8
Rejestracja: 12 listopada 2009, 13:06
Lokalizacja: Tarnówka
Kontakt:

konkurencja

#2 Post autor: strzelecpod » 12 listopada 2009, 20:40

Nie wiem jak to jest w Militaria.pl ale wiem jak to jest w gunservis :)
www.gunservis.pl

Awatar użytkownika
Razorblade1967
Posty: 2409
Rejestracja: 2 sierpnia 2008, 21:32

Re: konkurencja

#3 Post autor: Razorblade1967 » 12 listopada 2009, 21:32

strzelecpod pisze:ale wiem jak to jest w gunservis :)
Ale stronka jakaś taka rozbabrana (wszystko w budowie) :twisted: A szkoda bo to w rozsądnej odległości od Bydgoszczy i w razie czego (fajnego) zawsze można podjechać (i u imiennika :P jakieś zakupy zrobić).
Xarn pisze:Więc ja mam pytanie - Czy jeśli zatelefonuje sie do nich, to wtedy bez problemowo sprowadzą interesujący mnie model do jednego ze swoich sklepów stacjonarnych, a później transakcja pójdzie już z płatka czy niezbyt?
Robiłem tam trochę zakupów - ze sprowadzaniem to cienko, jak mają na magazynie to przerzucą, ale od producenta czy dystrybutora nie bardzo. Mnie się w każdym razie nie udało ich nigdy na to namówić, pomimo statusu tzw. stałego klienta (kupiłem tam 2 karabiny, pistolet i rewolwer - resztę mam z innych sklepów, a regularnie kupuję różne akcesoria).

strzelecpod
Posty: 8
Rejestracja: 12 listopada 2009, 13:06
Lokalizacja: Tarnówka
Kontakt:

Początki

#4 Post autor: strzelecpod » 12 listopada 2009, 21:51

Stronka ruszyła kilka dni temu....Na bieżąco będę dodawał artykuły - mam nadzieję:) Z tym zamawianiem to niestety również u nas licho... klient szuka nietypowych klamek w przystępnej cenie, a wiadomo że tak to tylko w... Na rynku wtórnym ciężko o wyszukane modele w dobrych cenach.
www.gunservis.pl

Awatar użytkownika
Razorblade1967
Posty: 2409
Rejestracja: 2 sierpnia 2008, 21:32

Re: Początki

#5 Post autor: Razorblade1967 » 12 listopada 2009, 22:14

strzelecpod pisze:Stronka ruszyła kilka dni temu....Na bieżąco będę dodawał artykuły - mam nadzieję:) Z tym zamawianiem to niestety również u nas licho... klient szuka nietypowych klamek w przystępnej cenie, a wiadomo że tak to tylko w... Na rynku wtórnym ciężko o wyszukane modele w dobrych cenach.
Czytając Twój post gdzie wspomniałeś o sprzedaży CP myślałem, że macie coś ciekawego w ofercie (ciekawego czyli odmiennego od tego co oferują zwykle np. Militaria.pl) - niekoniecznie specjalnie taniego (hobby musi kosztować - przez te wszystkie lata już do tego przywykłem).

strzelecpod
Posty: 8
Rejestracja: 12 listopada 2009, 13:06
Lokalizacja: Tarnówka
Kontakt:

Awaria

#6 Post autor: strzelecpod » 13 listopada 2009, 17:54

Na dodatek awaria na stronie się mi przytrafiła.... Zbiegiem okoliczności dzisiaj z samego rana:/ 13 w piątek...bleee....

Odnośnie towaru z górnej półki - powiem szczerze, jest takie zainteresowanie - szczególnie na rewolwery z długą lufą + kolba, na przykład - że nie ma na razie szans żebym wrzucił coś takiego na stronkę... Nie nadążam robić im przeglądów bo klienci już stoją mi nad głową. Jakieś czarnoprochy pojawią się najwcześniej w środę. Jakie? Nie wiem jeszcze...
www.gunservis.pl

strzelecpod
Posty: 8
Rejestracja: 12 listopada 2009, 13:06
Lokalizacja: Tarnówka
Kontakt:

Re: Początki

#7 Post autor: strzelecpod » 13 listopada 2009, 17:58

Razorblade1967 pisze:
strzelecpod pisze:Stronka ruszyła kilka dni temu....Na bieżąco będę dodawał artykuły - mam nadzieję:) Z tym zamawianiem to niestety również u nas licho... klient szuka nietypowych klamek w przystępnej cenie, a wiadomo że tak to tylko w... Na rynku wtórnym ciężko o wyszukane modele w dobrych cenach.
Czytając Twój post gdzie wspomniałeś o sprzedaży CP myślałem, że macie coś ciekawego w ofercie (ciekawego czyli odmiennego od tego co oferują zwykle np. Militaria.pl) - niekoniecznie specjalnie taniego (hobby musi kosztować - przez te wszystkie lata już do tego przywykłem).

Do tej pory sprzedawaliśmy tylko na allegro. Trafiały się czasem ciekawe pozycje, niektóre nawet bardzo ciekawe, ale przeważnie leci pospolite mięso... Od tego miesiąca zaczynamy również sprzedaż na naszej stronce. Nie ukrywam że obawiam się trochę o małe obroty na stronie - w końcu prawie nikt jej jeszcze nie zna, ale pożyjemy, zobaczymy...
www.gunservis.pl

ODPOWIEDZ