Budowa strzelnicy?

Broń współczesna

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Herrmannek
Posty: 656
Rejestracja: 30 marca 2004, 14:43
Lokalizacja: Here lays Butch, We planted him raw. He was quick on the trigger, But slow on the draw.
Kontakt:

Budowa strzelnicy?

#1 Post autor: Herrmannek » 23 kwietnia 2004, 20:57

Skoro już jesteśmy w tak licznym gronie i nastąpiła ta chwila niezręcznego milczenia :)

Co jest potrzebne do zbudowania legalnej strzelnicy palnej?
Chodzi mi o wszelkie pozwolenia, atesty, i inne takie...
Wymogi techniczne...
Wymogi prawne...
No i najważniejsze czy ktoś wie ile to może kosztować(nie licząc kosztów budowlano-technicznych), i czy to jest inwestycja, której są w stanie sprostać osoby prywatne bez wysokich znajomości, spółdzielczymi siłami w ramach organizacji non profit?
Czy są inne możliwości niż budowa od podstaw?

Janusz
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwietnia 2004, 19:10
Lokalizacja: isp

#2 Post autor: Janusz » 23 kwietnia 2004, 22:06

Powiem ,że również jestem zainteresowany.

Gdybyś coś zdobył innymi kanałami daj znać na forum.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
marmot1
Posty: 2879
Rejestracja: 27 listopada 2004, 17:54
Lokalizacja: Homeless
Kontakt:

Re: Budowa strzelnicy?

#3 Post autor: marmot1 » 1 grudnia 2004, 14:13

Herrmannek pisze:Skoro już jesteśmy w tak licznym gronie i nastąpiła ta chwila niezręcznego milczenia :)

Co jest potrzebne do zbudowania legalnej strzelnicy palnej?
Chodzi mi o wszelkie pozwolenia, atesty, i inne takie...
Wymogi techniczne...
Wymogi prawne...
No i najważniejsze czy ktoś wie ile to może kosztować(nie licząc kosztów budowlano-technicznych), i czy to jest inwestycja, której są w stanie sprostać osoby prywatne bez wysokich znajomości, spółdzielczymi siłami w ramach organizacji non profit?
Czy są inne możliwości niż budowa od podstaw?
Kiepska sprawa kupe pozwoleń załatwiania atestów opinia mieszkańców okolicy projekt,góra kasy, dobre układy,kupa szczęścia...słowem nie porywaj sie na to przynajmniej bez 200 000zł na drobne wydatki ;-)
Walther Mod.9/S&W M&P9/S&W 686/S&W 360SC/SIG P228/Rossi .38SPC/ Beretta 87 Cheetah/CZ-555/CZ ZKK-600/Mauser 98k/Remington 1903A3/Mossberg 590A1/Suhl kal16/ Suhl kal12/ Fortuna Suhl kal 12/Merkel kal12/kbk wz.96 Beryl/Maxim wz.1910/PPSz wz41/PPS wz.43/AKMŁ/Brunszwik P-1837

ODPOWIEDZ