Kupie slavie 630 luv iż 38 w stanie sprawnym

Wiatrówki, ASG, paintball

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
adrian444
Posty: 14
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:52

Kupie slavie 630 luv iż 38 w stanie sprawnym

#1 Post autor: adrian444 » 13 maja 2007, 14:56

Kupie iż 38 lub slavie 630 w stanie sprawny w100% w przystepnej cenie. Najlepiej z papierem ze ma ponizej 17J. Macie cos dla mnie?? Na allegro jest kilka ciekawych ofert ale chcialbym sprawdzic wszedzie na forum to na forum. Zna ktos jakis sprzedawców wiatróek z forum lub kogos kto ma takie cos na sprzedaz??

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

#2 Post autor: Madrian » 13 maja 2007, 22:34

Niestety. mojego IŻa nie sprzedam :wink:
Co do tych "papierów", to nie ma w polskim prawie zapisu, że są wymagane - to taki lep sprzedawców, by przekonac klienta, że sprzedawca jest uczciwy. Co nie ma z tym nic wspólnego.
Zgodnie z prawem, możesz sobie napisac na serwetce, ołówkiem - "Łoświadczom, rze to ni ma wincej jak 17 Dzuli. podpis".
Taki "dokument" będzie równie legalny, jak dowolny certyfikat z piecioma pieczątkami. Policja i tak ich nie respektuje. :wink:
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

adrian444
Posty: 14
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:52

AHa

#3 Post autor: adrian444 » 13 maja 2007, 22:47

rozumiem czyli na papierki nie patrzec w sumie racja tylko gdzie znalezc sprzet na pocztek mysle ze IZ 38 by starczył jutro sie konczy aukcja gdzie iz jestr za 109zł z peknieta kolba tzn widzialem ze na sammym poczatku koło lufy lekko peknieta dalszego stany nie znam ale moze pan opusci cene jak bedzie wystawial 2 raz bo jednak zawsze cene powinno sie zbijac. Nie wiem czy ja widziales ale w razie czego przesle link
http://www.allegro.pl/item192203676_wia ... 8_48_.html
Jak myslisz co polecisz chcialbym wydac wlasnie tyle ile kosztuje i postrzelac w miare celnie nie tak jak z chinek. A twoja IŻ JAK SIE SRAWUJE DOBRY SPRZET moze jakies sprawozdanie czy warto jesli nie tego z allegro to moze kogos innego znasz albo ktos ma na sprzedaz??

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

#4 Post autor: Madrian » 15 maja 2007, 00:20

Może jest lekko zużyty, ale drewno można odnowić. Klej stolarski + zaciski i kilka dni spokoju. Reszta - papier ścierny o kilku granulacjach oraz preparat do usuwania powłok lakierniczych z drewna. Jeśli mieszkasz w większym mieście, powinien być tam duży sklep budowlany lub market. Kilka, kilkanaście dni pracy i IŻ będzie jak z fabryki (A przy okazji - TEN IŻ, A nie: TA IŻa ;) ).
Na forum iwebu, jest gość o ksywce Hogan, specjalizuje się w tuningowaniu i naprawach wiatrówek. Za ok. 80zł, przyśle ci komplet naprawczy do IŻa. uszczelki, spręzynę, smar itd. Skontakuj się z nim, jeżeli będziesz potrzebował odnowić mechanizm.
IŻ, ma fabrycznie ok 5.5J i 150m/s Vo (prędkości początkowej). Nie warto go "wzmacniać" więcej niż 10-20%, np. przez montaż zbyt silnej sprężyny. Straci wszystkie zalety. Może nawet ulec uszkodzeniu. Widziałem kiedyś przypadek, gdy IŻ przeciążony blisko 300% (ok. 16J)urwał sobie dno cylindra.
Mimo małej energii i prędkości, IŻ bez problemu jest w stanie strącać kapsle od butelek (cel o średnicy ok 2cm) z odległości ok 20m. Cel taki jest wtedy mniejszy od muszki. Oczywiście, wymaga to już umiejętności od strzelca. Ale nawet począkująca osoba bez problemu dziurawi puszki po ... Coli... :wink: (Jak ktoś lubi Colę... :twisted: ) z 30m. Przy odrobinie wprawy, doniesie i trafi puszkę lub butelkę z 50m. Ale nie oczekuj, że będzie dziurawił szklane butelki i przebijał deski. Do destrukcyjnych działań są potężne Hatsany.
Może to kwestia gustu, ale IŻ-38 ma coś co określa się mianem "duszy". Nawet rozklekotany i obdrapany potrafi wykrzesać uśmiech na twarzy. Zawsze daje sporo radości.
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

adrian444
Posty: 14
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:52

Witam

#5 Post autor: adrian444 » 15 maja 2007, 14:42

Witam ponownie dzieki za wszystkie odpowiedzi. Znalazłem IŻ-38 tyle ze z kolba od IŻ-22 wszystko inne ma orginalne a sprzedajacy podkresla ze nie równi sie ani waga ani kształtem tyle ze jakąś nalepka stan i zdjecia dostane informacje wieczorem albo jutro cena 130zł do negocjacji. Mysle ze to dobra okazja jesli bedzie wszystko ok jak myslicie?

ODPOWIEDZ