DESERT EAGLE MAGNUM

Wiatrówki, ASG, paintball

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
HITMAN44
Posty: 9
Rejestracja: 29 sierpnia 2007, 15:47
Kontakt:

DESERT EAGLE MAGNUM

#1 Post autor: HITMAN44 » 8 września 2007, 11:24

FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2009, 15:58 przez HITMAN44, łącznie zmieniany 1 raz.

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

#2 Post autor: Madrian » 8 września 2007, 14:23

Te same wątpliwości, co dla Compacta. Może byc odrobinę celniejszy z racji innego rodzaju śrutu. Mechanicznie zaś, to niemal ten sam mechanizm co CP-99 Compact. Tyle że zasilany Diabolo, a nie kulkami.
Blow-Back zżera sporo gazu. Zatem, albo strzał jest nieco słabszy, albo gaz się szybciej kończy.
Natomiast po co ci pistolet o masie małego karabinka? Po parunastu minutach reka ci odpadnie. :twisted:
Oryginał kupują tylko napaleni amatorzy lub showmani jak Dziewulski. Zawodowcy wolą sprawniejsze sprzęty.
Poza wygladem nie rózni się niczym od pozostałych replik Umarexa.
Już lepiej nabyc Makarova, lub CP-99 compact.
Dobre recenzje ma też Colt 1911.

Co zaś do ostatniej kwestii, to zawsze trzeba dosikac kapsułkę z gazem do uszczelki. Najprostszą metoda jest śruba. Czasami się ją ukrywa wewnatrz obudowy, a lbo maskuje jako częśc broni. Umarex stosuje czasami system dociskowy, w którym śruba wygląda jak stopka magazynka. Jeśli nie uda ci się ustawic dobrze naboju i jego regulacji, to może się skończyc przekręconą stopką i dziwacznym wygladem całości.
Regulacja spustu to nie w tej klasie sprzętu. :D Kupujesz zabawkę. Płacisz za licencje na wykorzystanie wzorów i nazwy.
Oczywiście można, ale wiąże się to z przeróbkami mechanizmu, co nie dla każdego jest dobrym wyjściem.
Osobiście (i stronniczo) radziłbym ci nabyc raczej Crosmana 3576 z lufą min. 6" (ok 200-250zł). Po napięciu wstępnym kurka, spust jest delikatny jak pupcia ... niemowlęcia (miało byc inne porównanie, ale nie wiem czy jesteś dośc dorosły. :lol: ).
Mozna też napinac kurek spustem, co jest nieco bardziej siłochłonne.
Za to jest bardzo celny i ma 10-cio śrutowy magazynek.
Do puszek i zawodów międzykoleżeńskich w sam raz. Wystarczająco celny by kosic puszki nawet z 20m.
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

revan
Posty: 14
Rejestracja: 15 lipca 2007, 21:12

#3 Post autor: revan » 9 września 2007, 12:44

Co do blow- back to sama zasada dzialłania (tlok w suwadle) wymaga zużycia części gazu ale moim CP 99 Compact przed przeróbkami strzelałem 4.5 magazynka do momentu kiedy suwadło przestawało napinać kurek. Po przeróbkach (średnica dyszy, sprężyna kurka i inne-można obejżeć w topiku "custom, tuning-rzecz o.....)jest 3. W sumie sprawa opera się o uszczelnienie tłoka, trochę smaru przed strzelaniem i jest ok. Co do celności CP 99 Comp. ma wadę w postaci gładkiej lufy przez co kulka jest prowadzona tylko przez chwilowe punkty styku a nie przez całą powierzchnie lufy co potęguje rozrzut. W lufie gwintowanej pocisk zostaje odkształcony przez lufę (naciety gwint)i uszczelniony w wyniku czego mniej gazu ucieka pomiędzy lufą a pociskiem co daje lepszą prędkość a co za tym idzie większą energię. Ja swoim CP 99 z odległosci 25 kroków uzyskuje średnie skupienie na średnicy ok 10 cm co jest wystarczajace do trafienia prawie każdej puszki. Ale jeżeli chcesz więcej to lufa gwintowana, a jezeli z blow back to już niewiele opcji zostaje. Ja sie teraz zastanawiam nad Berettą P4X storm. Hmm tylko nie wiem co to ma wspólnego z DE Magnum :)
...wojny toczą ludzie...
Sauer 303 308Win, Bettinsolli 12/76, Blaser R8 30.06

franc
Posty: 14
Rejestracja: 18 października 2007, 13:05

#4 Post autor: franc » 4 listopada 2007, 14:39

Revan, a co wiesz na temat Beretty PX4 storm. ja też chce sobie kupić ale jak zarazie jeszcze nie jestem pewien czy kupić czy rozglądać się za innym pistoletem. jak masz jakieś dane o niej np. z czego jest wykonana to napisz. pozdrawiam i z góry dziękuje.

ODPOWIEDZ