gora pytan prosze o porafddy od ekspertow!!!

Wiatrówki, ASG, paintball

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
SnAjPeR000
Posty: 9
Rejestracja: 19 lutego 2008, 21:10
Lokalizacja: Czaplinek
Kontakt:

gora pytan prosze o porafddy od ekspertow!!!

#1 Post autor: SnAjPeR000 » 19 lutego 2008, 21:39

witam! dzis chcialem z sobie postrzelac z mojego lidora b1 mielem klopot
gdy chcialem zaladowac srut wiatrowka bez przerwy odskakiwala. problem okazal sie spust poluzowala sie dziurka od takiej zapadki . czy moglo to byc spowodowane nie oliwieniem karabinku czy to jest po prostu szajs czy jestsens to naprawiac?? w sumie mozna zrobic dziure wiertarka i dac grubszy bolczyk ale material moze sie skuruszyc
SnAjPeR000

wilko3
Posty: 19
Rejestracja: 25 stycznia 2008, 16:08
Lokalizacja: Krasnystaw
Kontakt:

#2 Post autor: wilko3 » 19 lutego 2008, 21:46

Witam, jezeli masz ochote, umiejetnosci i czas to mozesz grzebac. Chinki na ogol zlozone sa z dosc parszywych materialow wiec cudow bym sie nie spodziewal.
Fuck... I'm going postal...

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

Re: gora pytan prosze o porafddy od ekspertow!!!

#3 Post autor: Madrian » 21 marca 2008, 16:09

SnAjPeR000 pisze:witam! dzis chcialem z sobie postrzelac z mojego lidora b1 mielem klopot
gdy chcialem zaladowac srut wiatrowka bez przerwy odskakiwala. problem okazal sie spust poluzowala sie dziurka od takiej zapadki . czy moglo to byc spowodowane nie oliwieniem karabinku czy to jest po prostu szajs czy jestsens to naprawiac?? w sumie mozna zrobic dziure wiertarka i dac grubszy bolczyk ale material moze sie skuruszyc
To jest szajs. Obawiam się, że miałbyś kłopot ze znalezieniem bolca równia miękkiego jak reszta stali.
Uzbieraj z 200zł, kup pistolet Crosmana na CO2, np 3576 i jak mówią w reklamach - Feel the diference. Albo ze stówkę więcej i poszukaj używanej Slavii, albo IŻa - takie spracowane z przed 30 lat, mozna dostać dość tanio, a i tak są w lepszym stanie niż B-1 z pakowalni w fabryce. :wink:
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

ODPOWIEDZ