Nowy srzęt

Wiatrówki, ASG, paintball

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
kornel15
Posty: 1
Rejestracja: 22 lutego 2010, 18:47

Nowy srzęt

#1 Post autor: kornel15 » 22 lutego 2010, 18:54

Witam, jestem zainteresowany wymianą dość przestarzałego sprzętu a mianowicie posiadam slavie 630 jest ok ale chciałbym zakupić jakiś nowszy sprzęt i zastanawiam się co kupić mam do wydania ok 650zł i ma na oku slavie 631, 634, ale kusi mnie coś wielostrzałowego typu baikal 61 lub coś na CO2 ale jakoś "gazowce" mnie nie przekonują w tej cenie to raczej nie będzie rewelacji . Może koledzy doradzą jaki sprzęt będzie optymalny.
Dziękuje i pozdrawiam

Awatar użytkownika
Okruch
Posty: 1550
Rejestracja: 20 listopada 2009, 13:33
Lokalizacja: Tarnów, Małopolska

#2 Post autor: Okruch » 22 lutego 2010, 23:27

Używany Weihrauch ze spustem Record, o ile znajdziesz w tej cenie. Record to wspaniały mechanizm spustowy, klasa sama dla siebie. Poznasz po mosiężnej, wieżyczkowatej śrubie regulacyjnej za językiem spustowym.
Dziesiątek
Okruch

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

#3 Post autor: Madrian » 23 lutego 2010, 02:08

Slavia 630 nie jest wcale żadnym przestarzałym sprzętem. To wspaniały klasyk, do którego nie mają porównania dzisiejsze tanie konstrukcje.

A już szczególnie nowsze modele Slavii, które po zmianie fabryki stały się po prostu kiepskim towarem.

IŻH-61 to sprzęt bardzo, bardzo mocno niedopracowany i wymaga sporego nakładu pracy na warsztacie. To dla kogoś, kto lubi "poprawiać" fabrykę.

CO2 to kiepski pomysł, wobec S-630.

Wyremontuj Slavię. Wymień sprezynę i uszczelkę. Jeśli koniecznie chcesz coś kupić, to HW-50 (Weichrauch) ze spustem record, będzie idealny dla ciebie.
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

ODPOWIEDZ