Jestem "nowy" mam kilka pytań :)

Wiatrówki, ASG, paintball

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
shreksly
Posty: 1
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 20:51

Jestem "nowy" mam kilka pytań :)

#1 Post autor: shreksly » 28 sierpnia 2010, 21:54

Zawsze chciałem mieć wiatrówkę...jak byłem "mały" ( chociaż tak naprawdę to nigdy nie byłem "mały" ) teraz jestem dorosły ( i bardzo duzy :-) ) i kupuję sobie co chcę :-) ...ale do rzeczy ...kupiłem sobie Lidera 45 - 4,5mm ...nie narzekam..celnosc w miarę...trochę kłopotów z ładowanie ( mam grube paluchy :-) ) lekkie "przejscia" z ustawieniem przyrządów celowniczych , ale po "dostrojeniu" wiatrówki do mnie i mnie do wiatrówki...jest całkiem nieżle ... Pytanie moje jest takie : co mogę dostac za w miare nie "wygórowaną " cenę , co "przebije" mojego Liderka i da mi jeszcze więcej radochy :-) ...Pozdrawiam wszystkich czytajacych :-)

dexter 1990
Posty: 3726
Rejestracja: 6 lutego 2005, 21:23

Re: Jestem "nowy" mam kilka pytań :)

#2 Post autor: dexter 1990 » 29 sierpnia 2010, 12:38

slavia 634? HW 30? W zasadzie cokolwiek przebije to badziewie :D

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

Re: Jestem "nowy" mam kilka pytań :)

#3 Post autor: Madrian » 29 sierpnia 2010, 18:27

shreksly pisze:Zawsze chciałem mieć wiatrówkę...jak byłem "mały" ( chociaż tak naprawdę to nigdy nie byłem "mały" ) teraz jestem dorosły ( i bardzo duzy :-) ) i kupuję sobie co chcę :-) ...ale do rzeczy ...kupiłem sobie Lidera 45 - 4,5mm ...nie narzekam..celnosc w miarę...trochę kłopotów z ładowanie ( mam grube paluchy :-) ) lekkie "przejscia" z ustawieniem przyrządów celowniczych , ale po "dostrojeniu" wiatrówki do mnie i mnie do wiatrówki...jest całkiem nieżle ... Pytanie moje jest takie : co mogę dostac za w miare nie "wygórowaną " cenę , co "przebije" mojego Liderka i da mi jeszcze więcej radochy :-) ...Pozdrawiam wszystkich czytajacych :-)
W zasadzie wszystko co nie jest chińskie i jest jakieś marki.
Poczynając od przedwojennych zabytków, przez 30-40-to letnie Slavie, IŻe czy Łuczniki, po "nowoczesne" Hatsany i ich klony, Slavie, nawet Crosmany i wszytkie lepsze (droższe) konstrukcje.

Określ jaki masz budżet. Szykuj się na ok. 500-600zł. Za taką cenę kupisz przywoity karabinek i będziesz się śmiał sam z siebie, że bawiłeś się tym chińskim potworkiem.

Przy okazji twoja wiatrówka to tzw. "obcinaczka". Jeżeli zawiedzie zaczep spustu, wykonany z lichej stali, w chwili gdy będziesz ładował śrut - obetnie ci palce. W samej Polsce były co najmniej dwa takie przypadki, o których było głośno. Bo ta imitacja wiatrówki nie posiada innych zabezpieczeń. Nie wiadomo ilu osobom przycieło palce, ale się z tym nie ujawniali, lub uniknęli tego o milimetry. Zwykle po takim wypadku nagłośnionym - sprzedawcy zmieniali nazewnictwo modeli, żeby "źle się nie kojarzyły".

Poszukaj sobie artykułu w sieci "Dramat z chinką w tle". Będziesz miał wszystko z pięknymi zdjęciami kikutów po paluszkach.
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

ODPOWIEDZ