Mam problem z Dianą 300R

Wiatrówki, ASG, paintball

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Rafcio44
Posty: 1
Rejestracja: 1 kwietnia 2007, 16:24
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Mam problem z Dianą 300R

#1 Post autor: Rafcio44 » 1 kwietnia 2007, 17:22

Moja niedawno kupiona wiatrówka zacina się!
Kupiłem ją w popularnym sklepie internetowym, którego nazwy nie wymienię. Moja wiatrówka była ostatnią sztuką jaką posiadali na stanie w magazynie i została przeceniona ze względu na wgniecenia na kolbie. Podejrzewam, że przyczyną dla, której zalegała na magazynie były ów zacięcia.
Przy przeładowywaniu nie dochodzi do zatrzymania tłoka w tylnej pozycji.
Dotychczas zdarzyło mi się to tylko raz na bardzo krótki okres czasu (ok. 5 min.). Teraz nie udaje się jej przeładować po 3 dniach. Przy pierwszym zacięciu myślałem, że to na skutek intensywnego strzelania (rozgrzanie się tłoka pracującego w cylindrze). Boje się jednak że może to być przyczyna poważniejsza. Nie da się jej załadować ani z ani bez magazynka. Używam śrutów Crosman.
Prosze o szybką odpowiedź.

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

#2 Post autor: Madrian » 4 maja 2007, 13:48

Objaw typowy. Możliwe przyczyny:
1 - Wyrobiony/uszkodzony zaczep tłoka - dorobic nowy/wymienic tłok.
2 - Wyrobiony/uszkodzony zaczep spustu - wymienic element.
3 - Tłok z jakiegos powodu nie dochodzi do konca - rozebrac i sprawdzic, moze sprezyna byc uszkodzona, lub cos podlazło.
Przecena nie obejmowała czesci mechanicznej, wiec powinieneś ją oddac i żadac wymiany. Towar był przeceniony, ale z określonego, przez sprzedawcę, powodu. Awaria spowodowana odmieną przyczyną podlega gwarancji. Przecena z określonego powodu (wgniecenia na kolbie), wyłącza z gwarancji ogólnej tylko tą przyczynę.
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

ODPOWIEDZ