Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
arkonim
Posty: 1
Rejestracja: 2 stycznia 2012, 23:40

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#151 Post autor: arkonim » 12 stycznia 2012, 22:59

Dr Google oczywiście...
Obrazek

Rattlesnake
Posty: 81
Rejestracja: 4 stycznia 2012, 12:05
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#152 Post autor: Rattlesnake » 12 stycznia 2012, 23:03

Cześć,
To mój pierwszy post na tym forum, więc chciałem się przywitać.
Jestem z Łodzi, od dawna interesuję się bronią, a od roku roku mam możliwość obcowania z nią na co dzień.
Forum znalazłem szukając u wujka gugla informacji na temat VISa

Awatar użytkownika
jarek1300
Posty: 1
Rejestracja: 5 stycznia 2012, 01:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#153 Post autor: jarek1300 » 13 stycznia 2012, 02:40

Cześć.
Witam wszystkich użytkowników forum mam na imię Jarek mieszkam w Warszawie, trafiłem tutaj szukając informacji na temat Remingtona CP cal.44 . Od kilku lat strzelam z wiatrówki najczęściej na Siekierkach lub ZKS-sie, ale od jakiegoś czasu za sprawą kolegi strzelałem z wcześniej wspomnianego Remingtona i chyba zaczyna mi się podobać. A czytając forum znalazłem tutaj ciekawe informacje na temat strzelectwa CP.

Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 1
Rejestracja: 19 stycznia 2012, 09:54
Lokalizacja: Mokotów

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#154 Post autor: green_thunder » 29 stycznia 2012, 15:43

Witam
Jestem z Warszawy, strzelam wiatrowo, choć zaczynałem na iwebie od czarnego prochu.
Bywam najczęściej na Siekierkach (pozdrowienia dla Jarka1300) i Bemowie.
Wpadłem gdzieś, kiedyś na jakiś odnośnik-link i postanowiłem się zarejestrować.
Vz.47, D-46 Stutzen, Colt 1911, HW-40

Frey
Posty: 22
Rejestracja: 8 maja 2011, 00:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#155 Post autor: Frey » 4 lutego 2012, 03:17

Witam mam na imię Wojtek, jestem z Łodzi, stronkę znalazłem za pomocą google, to w sumie reszta wyjdzie w praniu

lehu
Posty: 4
Rejestracja: 20 stycznia 2012, 10:04

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#156 Post autor: lehu » 7 lutego 2012, 08:46

Cześć,
Jestem tutaj nowy jako piszący, czytam od kilku lat...
i nie pamiętam jak znalazłem to forum ( albo wujek google, albo wskazówka od znajomego ).

Awatar użytkownika
syntezator
Posty: 26
Rejestracja: 12 lutego 2012, 20:32

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#157 Post autor: syntezator » 14 lutego 2012, 13:37

Witam serdecznie wszystkich,

Części osób już mnie zna z innych for.
Z wiatrówek strzelam od 3lat, od 0,5roku strzelam z broni CP.
Herrmannek pisze:Powiedzcie jak znaleźliście tę stronkę, żebyśmy mogli jakoś ukierunkować nasze starania w celu uzyskania nowych "członków".
Dowiedziałem się o Waszym forum przypadkowo z forum Airgun-Hunting, szukając informacji na temat jak poradzić sobie ze szczurami.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mkl1
Posty: 409
Rejestracja: 12 lutego 2012, 17:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#158 Post autor: mkl1 » 15 lutego 2012, 14:40

Witam wszystkich.
Mam na imię Mirek
-Strzelam "ze wszystkiego co ma lufę i da się podnieść do oka" :P
Znalazłem Wasze (już nasze - mam nadieję, że przyjmiecie mnie tutaj) już dość dawno, potem "wyleciało mi z pamięci", aż pewnego dnia był podany link (odpowiedź na jakieś pytanie na iweb-ie, no i zarejestrowałem się :D
Nitro i CP od 223rem , aż do .58 :) i jakiś "wiaterek" lat 1970-tych się też znajdzie :)

kaliber .44
Posty: 39
Rejestracja: 14 listopada 2011, 20:58
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#159 Post autor: kaliber .44 » 18 lutego 2012, 18:19

Wujek Gugiel mi powiedział :wink: Czytam to forum od jakichś dwóch lat. Merytoryka, pasja, szerokie horyzonty - to mnie przyciągnęło, bo iweb np. to przekupy na targu (kto ma lepsze, kto dłuższe, kto droższe).

Pozdrawiam,
Tomek
666 - 6 komór, 6 kul, 6 strzałów...

Wesley
Posty: 1924
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 04:56

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#160 Post autor: Wesley » 18 lutego 2012, 18:31

...... zeby sie chwalic, kto ma dluzsze........to lekka przesada :wink: :lol:
Nie wiem, czy moge witac, bo ja tu jeszcze "kotem" jestem :mrgreen:, za to gratuluje wyboru. :)

kaliber .44
Posty: 39
Rejestracja: 14 listopada 2011, 20:58
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#161 Post autor: kaliber .44 » 18 lutego 2012, 20:40

Tak mi się Wesley'u "pisnęło" :) Wiesz, o co chodzi - ktoś, kto ma lepsze, "dłuższe", droższe, łoi tych, co zaczynają. Nie patrząc na to, jak sam zaczynał. Witam i dziękuję za pogratulowanie wyboru :)
666 - 6 komór, 6 kul, 6 strzałów...

Awatar użytkownika
jac-t
Posty: 2133
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#162 Post autor: jac-t » 19 lutego 2012, 15:05

Witamy starego-nowego kolegę. Twój podpis pod postem skojarzył mi się z pewnym bezimiennym blondynem... :)
http://www.movieweb.com/dvd/DV28T378ykT ... ect-number
"Nie dający spokoju problem jest jak piękna kobieta. Jeżeli nie wiesz jak go rozwiązać, to należy się z nim przespać." - moje
"Dalekosiężne plany mają to do siebie, że są jak króliki - często się walą." - moje

kaliber .44
Posty: 39
Rejestracja: 14 listopada 2011, 20:58
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#163 Post autor: kaliber .44 » 19 lutego 2012, 19:44

Jac-t, nie wpadłem na to :lol: Film znam, ale nie spamiętałem kwestii "perfect number".
666 - 6 komór, 6 kul, 6 strzałów...

kogut
Posty: 27
Rejestracja: 16 lutego 2012, 21:21

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#164 Post autor: kogut » 28 lutego 2012, 00:30

Czołem wszystkim!

Forum znam od wieków. Raczej nie z wyszukiwarki AltaVista czy innej. Kojarzę jak przez mgłę kol Walizę i jego potyczki (?) na forum bron.isp.net (chyba tak nazywał się pierwotnie "iweb"). Był taki czas, że nastąpiła gorączka forów, zapisywałem się na wiele, jakieś nawet instalowałem sobie, ot tak dla draki, być może nawet zarejestrowałem się przed laty i tu. Ale nicka bym sobie nie przypomniał wcale.

Strzelem od niedawna, niewielki ułamek mojego życia to takie intensywniejsze strzelanie. W latach 90-tych wiatrówka w samotności. Potem inne hobbies, od kilku lat wiatrówka znowu, ostatnio zniedbana dla odprzodowców i LOK-owskiego strzelania z nitro, które niezbyt mnie jednak rajcuje (w wydaniu lokowskim znaczy się). Strzelam w okolicach Lublina, w samym mieście bywało czasami, że zawitałem na nieistniejącej dziś strzelnicy przy 1 Maja. Jakkolwiek wojsko miało dwie duże strzelnice, na Górkach Czechowskich i na Majdanku, to wraz z rozrostem miasta i kurczeniem się naszego wojska, chyba z ulgą pozbyto się strzelnic w obrębie terenów miasta.
Na Górkach nie strzelałem, akurat trafiłem na ostatni rok Studium, i "trepy" chyba szczęśliwi byli, że nie musieli z niesforną hałastrą na strzelnicę chadzać. W szkole stan wojenny zabrał z naszego zasięgu kbks-y. Gdy je do szkół przywrócono ja już wylatywałem :-). W podstawówce, w małym podlubelskim miasteczku nikomu na strzelectwie nie zależało chyba, na oczy nie widziałem nawet "prawdziwego karabiunu".
Pierwszy raz w życiu postrzelałem sobie trochę podczas wakacji na wsi, z wiatrówki wypożyczonej (chyba z LOK, raczej jego włąsna..) przez wujka kolegów. Śrut tłukliśmy z blachy ołowianej - dawało nam nadzieję trafiania a wróblom na zbożu pewność przetrwania :-).
No, i oczywiście strzelanie z korkowców, równie celne jak nasze strzelanie tamtym śrutem ale huczniejsze. Byłem w tamtych czasach niesamowicie religijny - na wiejskie odpusty nie mogłem się doczekać, podobnie jak na zakończenie sumy i obchód straganów ;-). Tata na korki pieniędzy nie żałował. Takie to pierwsze kontakty z bronią były ;-).

Phouty
Posty: 5468
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 05:05
Lokalizacja: Terytorium Pod Obcą Okupacją

Re: Nowy na forum? Heyah! Powiedz jak nas znalazłeś.

#165 Post autor: Phouty » 28 lutego 2012, 01:42

To jest to!
Niewątpliwie był związek pomiędzy hurtowym odpuszczaniem grzechów na odpustach a rozwojem strzelectwa przynajmniej "korkowego", bo moim pierwszym narzędziem strzeleckim, zanim matula z tatulą nawet mnie do szkół posłali, to było coś w rodzaju pompki z tłokiem, w którą to pompkę wkładało się korek na sznurku. Po naciśniąciu tłoka, całkiem ładnie to hukało.
Do prawdziwego korkowca to dorosłem chyba już w wieku lat siedmiu! (Kapiszony z papiernika były tylko nędznym substytutem dla prawdziwych korków z odpustu).
To były czasy!
No good deed goes unpunished.
Μολων λαβε
"Przykro mi ale demokracja daje tylko złudzenie udziału we władzy." [bartos061]

ODPOWIEDZ