Pare zdjec z ostatniej wyprawy do lasu.

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Vis
Posty: 1437
Rejestracja: 3 czerwca 2005, 02:17
Lokalizacja: seattle

Pare zdjec z ostatniej wyprawy do lasu.

#1 Post autor: Vis » 9 lipca 2005, 05:19

Obrazek
Obrazek[/img]
O bezpieczniku kumpel zapomnial :wink:
Obrazek
[/img]
"Remember kids, if there's a loaded gun in the room, be sure that you're the one holding it"
Prosze nie pytaj jak zrobic "prawdziwnego" AK, nie mam najmiejszego zamiaru pomagac Ci w dostaniu sie do pierdla. Nie pytaj tez o czesci.

asasello
Posty: 4387
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, 09:59
Kontakt:

#2 Post autor: asasello » 9 lipca 2005, 10:59

Co na to leśniczy?
A las całkiem ładny.

Awatar użytkownika
Vis
Posty: 1437
Rejestracja: 3 czerwca 2005, 02:17
Lokalizacja: seattle

#3 Post autor: Vis » 9 lipca 2005, 17:37

asasello pisze:Co na to leśniczy?
A las całkiem ładny.
Lesniczy to by sie obawial nas zaczepic, bylo nas trzech uzbrojonych po zeby. :lol: Ten las to jest blisko parku Mount Ranier, jakies 60 mil od mojego domu .
"Remember kids, if there's a loaded gun in the room, be sure that you're the one holding it"
Prosze nie pytaj jak zrobic "prawdziwnego" AK, nie mam najmiejszego zamiaru pomagac Ci w dostaniu sie do pierdla. Nie pytaj tez o czesci.

Awatar użytkownika
Herrmannek
Posty: 656
Rejestracja: 30 marca 2004, 14:43
Lokalizacja: Here lays Butch, We planted him raw. He was quick on the trigger, But slow on the draw.
Kontakt:

#4 Post autor: Herrmannek » 9 lipca 2005, 18:58

jak to jest z CCW/ innymi rodzajami noszenia broni? Chodzicie po lesie w pełni uzbrojeni..rozumiem lasek jest publiczny... nikt sie nie czepia? A moze zakazy nooszenia broni bez licecji alike ccw dotycza tylko miejsc zamieszkanych(city limits)?
Chinka B1, Łucznik wz. 70, Hatsan 70S... Otwarte-Stojąc
Quemadmodum gladius neminem occidit, occidentis telum est

Awatar użytkownika
Vis
Posty: 1437
Rejestracja: 3 czerwca 2005, 02:17
Lokalizacja: seattle

#5 Post autor: Vis » 10 lipca 2005, 06:25

Nawet gdy masz licencje nie mozesz nosic ukrytej broni gdzie ci sie tylko podoba. Poczta, szkoly, szpitale, budynki rzadowe i lotniska to niekture miejsca gdzie nie wolno miec broni. Zasady noszenia ukrytej broni sa inne w roznych stanach, niekture z nich calkiem glupie. Na przyklad u nas [Washington] gdy masz CPL [Concealed Pistol Licence] jadac samochodem mozesz miec zaladowany pistolet ukryty w kieszeni ale gdybys mial zaladowany karabin na tylnym siedzeniu to mozesz pujsc do kicia. :( Rozladowany karabin jest w porzadku. :roll: W lesie sie nikt nie czepia, tylko raz forest ranger mnie zatrzymal na drodze i sprawdzil mi bron dluga. Byl bardzo uprzejmy gdy zobaczyl tyle broni. :)
"Remember kids, if there's a loaded gun in the room, be sure that you're the one holding it"
Prosze nie pytaj jak zrobic "prawdziwnego" AK, nie mam najmiejszego zamiaru pomagac Ci w dostaniu sie do pierdla. Nie pytaj tez o czesci.

asasello
Posty: 4387
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, 09:59
Kontakt:

#6 Post autor: asasello » 10 lipca 2005, 10:31

Vis i jego kumple to koszmar niektórych federalnych.
U nas na posterunku możesz dostać gonga w ryj nie wiadomo i bezkarnie tam też ale ryzyko dla nadpobudliwego funkcjonariusza jest dużo większe.
Dlatego wszyscy muszą się szanować i to jest piękne.

Awatar użytkownika
Herrmannek
Posty: 656
Rejestracja: 30 marca 2004, 14:43
Lokalizacja: Here lays Butch, We planted him raw. He was quick on the trigger, But slow on the draw.
Kontakt:

#7 Post autor: Herrmannek » 10 lipca 2005, 10:47

A jak to jest z wożeniem pistoletu w schowku z pełnym magazynkiem telepiącym się gdzieś w pobliżu?
Chinka B1, Łucznik wz. 70, Hatsan 70S... Otwarte-Stojąc
Quemadmodum gladius neminem occidit, occidentis telum est

Awatar użytkownika
Vis
Posty: 1437
Rejestracja: 3 czerwca 2005, 02:17
Lokalizacja: seattle

#8 Post autor: Vis » 10 lipca 2005, 18:52

Herrmannek pisze:A jak to jest z wożeniem pistoletu w schowku z pełnym magazynkiem telepiącym się gdzieś w pobliżu?
Jesli masz CPL to mozesz miec pistolet nawed w damskiej torebce jesli tak lubisz. :shock: :) A jesli nie to lepiej jest miec pistolet w schowku a magazynek w bagazniku. :( Policja nie moze cie zatrzymac bez powodu i zrewidowac twoj samochod a jesli cie juz zatrzyma, bo na przyklad jedziesz za szybko, musza ciebie spytac o pozwolenie zeby zajrzec do bagaznika. :)
"Remember kids, if there's a loaded gun in the room, be sure that you're the one holding it"
Prosze nie pytaj jak zrobic "prawdziwnego" AK, nie mam najmiejszego zamiaru pomagac Ci w dostaniu sie do pierdla. Nie pytaj tez o czesci.

ODPOWIEDZ