Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Finansowy_strzelec
Posty: 6
Rejestracja: 24 stycznia 2024, 16:46

Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

#1 Post autor: Finansowy_strzelec » 4 lutego 2024, 09:59

Cześć

!!!Przeczytaj post do końca i daj sobie szansę zaoszczędzenia trochę kasy na amunicję !!!

zawodowo od prawie dekady zajmuje się doradztwem finansowym. W zakresie moich możliwości są miedzy innymi:
- pomoc w opracowaniu i wdrożeniu planów oszczędnościowych
-doradztwo z zakresu zabezpieczenia przyszłości siebie i bliskich
- zabezpieczenie życia i zdrowia

oraz

-analiza aktualnych umów finansowych - kredytów, leasingów, ubezpieczeń na życie i zdrowie - opiniowanie i pomoc w zmianie na lepsze.

Jednym z tematów którym się zajmuje to kompleksowa pomoc przy ubezpieczeniach majątkowych - nieruchomości oraz komunikacyjnych OC,AC,NNW, Assistance :shock:

Jako że współpracuje z ponad 70 instytucjami finansowymi mam duże możliwości przyznawania własnych rabatów dla Klientów z którymi współpracuje. Każdy z Was kto potrzebuje pomocy przy powyższych sprawach, lub każdy kto chce zaoszczędzić kilka złotych monet na amunicje - na hasło "Strzelecka.net" otrzymuje gwarantowane moje zniżki do każdej kalkulacji ubezpieczeń.

Możesz do mnie napisać, zadzwonić, jak wolisz.
Dariusz Kubicki
[email protected]
tel: 789 662 960

Finansowy_strzelec
Posty: 6
Rejestracja: 24 stycznia 2024, 16:46

Re: Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

#2 Post autor: Finansowy_strzelec » 10 lutego 2024, 09:46

Hej!

Mała aktualizacja powyższego! Sporo osób pisze wiadomości prywatne - dzięki za zainteresowanie - prośba jeśli ktoś preferuje taką formę kontaktu o napisanie również sms - niestety nie mam możliwości codziennie weryfikowanie naszego forum - wiec taka forma ułatwi mi sprawny kontakt z Wami :)

Dobrego dnia!

Finansowy_strzelec
Posty: 6
Rejestracja: 24 stycznia 2024, 16:46

Re: Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

#3 Post autor: Finansowy_strzelec » 17 lutego 2024, 21:19

:twisted: :twisted: !!! Ubezpieczenie broni?? Czy to możliwe?? !!! :twisted: :twisted:

Cześć, Społeczności! Dziś chciałbym poruszyć ważną kwestię dotyczącą ubezpieczeń nieruchomości, a mianowicie - jak różne polisy traktują kwestię posiadania broni.

**1. Mienie Ruchome: Część polis ubezpieczeniowych klasyfikuje broń jako mienie ruchome. Oznacza to, że broń jest traktowana podobnie jak inne przedmioty w domu, takie jak sprzęt AGD czy meble. Przy tym podejściu, straty związane z bronią mogą podlegać odszkodowaniu.

**2. Mienie Specjalne: Inne polisy mogą zakwalifikować broń jako "mienie specjalne". Oznacza to, że broń jest wyróżniona i może podlegać szczególnej ochronie oraz odszkodowaniu w przypadku zdarzeń losowych, takich jak kradzież lub uszkodzenie.

**3. Brak Ubezpieczenia na Broń: Jednakże, istnieją polisy, które mogą nie obejmować broni w ogóle. To ważne, aby zrozumieć, co konkretnie dana polisa obejmuje oraz jakie posiada wyłączenia. W niektórych przypadkach konieczne może być dodatkowe ubezpieczenie, aby skutecznie zabezpieczyć broń.

**4. Dopasuj Polisę do Twoich Potrzeb: Ważne jest, aby przed zakupem polisy dokładnie sprawdzić, jak kwestia broni jest uregulowana.

**5. Kontaktując się ze mną masz pewność że Twoje zabawki będą dobrze chronione. A jeśli posiadasz już ubezpieczenie swojej nieruchomości i chciałbyś mieć pewność że zawiera ona w swym zakresie ubezpieczenie broni - napisz, zadzwoń - sprawdzę to dla Ciebie.

Pamiętaj, że dobre zabezpieczenie to klucz do spokoju ducha. Jeśli masz pytania dotyczące ubezpieczenia nieruchomości i broni, jestem tutaj, aby pomóc!

Zabezpieczajmy swoje miejsce we własny, spersonalizowany sposób!

Dariusz Kubicki
[email protected]
tel: 789 662 960

Finansowy_strzelec
Posty: 6
Rejestracja: 24 stycznia 2024, 16:46

Re: Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

#4 Post autor: Finansowy_strzelec » 9 marca 2024, 16:20

Cześć!

Dzisiaj w odpowiedzi na pytanie niektórych z Was przychodzę z dawką podstawowych informacji odnośnie oszczędzania i tego jak to robić z głową :)

Zacznijmy od Oszczędzania: Nie musisz oszczędzać dużo, ale warto zacząć od małego, regularnego wkładu. To może być nawet niewielka suma każdego miesiąca, ale ważne, aby to robić systematycznie.

Moc Procentu Składanego: Procent składany to taka czysta matematyka, która sprawia, że Twoje pieniądze rosną nie tylko na podstawie tego, co wpłacasz, ale także na zyskach, które zarabiasz na swoich początkowych oszczędnościach. Długość czasu, przez jaki zostawiasz swoje pieniądze, naprawdę robi różnicę.

Przykład Z Życia: Jeśli zaczniesz oszczędzać nawet niewielką kwotę każdego miesiąca, a procent składany pracuje dla Ciebie, to po pewnym czasie zobaczysz, że zaczynasz zyskiwać na zyskach. Z każdym miesiącem Twoja odłożona kwota rośnie o wcześniej wypracowane odsetki - czyli w kolejnym cyklu odsetki naliczają się od większej kwoty i tak dalej. To właśnie zwykła matematyka - Procent składany!

Zacznij Działać Teraz: Nawet jeśli zaczynasz od niewielkiej kwoty, to okej! Kluczowe jest regularne oszczędzanie i dawanie procentowi składanemu szansy działać. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego że odkładając zaledwie 200 zł ale REGULARNIE w ciągu kolejnych 10 lat odłożysz 24 tyś zł - tylko dzięki zastosowaniu procenta składanego zyskasz kolejne 50% te kwoty (zakładając oprocentowanie na poziomie 7% w skali roku).

Skontaktuj Się: Jeśli masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak procent składany może pomóc w budowaniu Twoich oszczędności!

PS. A teraz wyobraź sobie że jest sporo opcji które dadzą Ci bezpieczny zwrot na poziomie nawet 10% w skali roku - czyli zdecydowanie więcej niż "najkorzystniejsze" obecnie lokaty bankowe.

Pisz priv, mail, sms - jak wolisz:)

Dariusz Kubicki
[email protected]
tel: 789 662 960

Strzelec_88
Posty: 2
Rejestracja: 24 marca 2024, 15:49

Re: Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

#5 Post autor: Strzelec_88 » 29 marca 2024, 21:31

Jak wygląda sprawa z ubezpieczeniem sejfu/szafy na bron? zakładając że mam w niej jeszcze inne wartościowe rzeczy? Widziałem gdzieś w sieci że to problematyczny temat.

Napisałem priw jak coś

Finansowy_strzelec
Posty: 6
Rejestracja: 24 stycznia 2024, 16:46

Re: Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

#6 Post autor: Finansowy_strzelec » 5 kwietnia 2024, 10:11

Temat ubezpieczenia szafy/sejfu w dużym uproszczeniu można zrealizować na dwa różne sposoby - zależne od klasy sejfu oraz od tego ile warte są przedmioty przechowywane.

Szczegóły przesłałem na priw.

WAŻNE! przypominam pozostałym śmiało możecie pisać maila, wiadomość priv lub te odnośnie wszelkich kwestii związanych z ubezpieczeniami - na ustalone hasło zniżka dla ubezpieczeń majątkowych - dom, mieszkanie, samochód!
Dariusz Kubicki
[email protected]
tel: 789 662 960

Strzelec_88
Posty: 2
Rejestracja: 24 marca 2024, 15:49

Re: Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

#7 Post autor: Strzelec_88 » 6 kwietnia 2024, 20:55

Zdecydowanie polecam, Darek znalazł bardzo korzystną aktualizację ubezpieczenia samochodu i to na krótko przed wygaśnięciem polisy.


Dzięki za sprawne ogarnięcie tematu, niedługo działamy z kolejnymi. :-)

Finansowy_strzelec
Posty: 6
Rejestracja: 24 stycznia 2024, 16:46

Re: Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

#8 Post autor: Finansowy_strzelec » 14 kwietnia 2024, 18:56

@Strzelec_88 - polecam się!

Drodzy dni coraz dłuższe, cieplejsze - zbliża się majówka. Tym bardziej warto również pamiętać o innych gwarantach spokojnej głowy i komfortu - Ubezpieczenie podróżne.

🌍 Marzysz o wymarzonej wycieczce? Pamiętaj o jednym ważnym szczególe!

Każdy z nas marzy o niezapomnianych przygodach w podróży, prawda? Ale co, gdy nasze plany nagle się zmieniają? To właśnie przydarzyło się mojemu znajomemu.

Podczas ich ostatniej wakacyjnej wyprawy, niespodziewana sytuacja rzuciła ich na głęboką wodę. Ale mieli szczęście - mieli ubezpieczenie podróżne!

Dzięki niemu, zamiast martwić się o koszty, mogli skoncentrować się na tym, co najważniejsze - cieszyć się chwilą i odkrywać nowe miejsca.

Pamiętaj więc, zanim wyruszysz w drogę, załatw również ubezpieczenie podróżne. To mały krok, ale może sprawić dużą różnicę!

Jeśli potrzebujesz w tym zakresie pomocy, wsparcia a może zdarzyły się Wam kiedyś niemiłe niespodzianki i chcielibyście ich uniknąć?

Poniżej dane kontaktowe! Zapraszam!

Dariusz Kubicki
[email protected]
tel: 789 662 960

ODPOWIEDZ