Postrzelenie!!!

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Perdurabo
Posty: 132
Rejestracja: 3 grudnia 2004, 20:24
Kontakt:

#16 Post autor: Perdurabo » 18 czerwca 2006, 10:57

Peter wiem czym jest wolność słowa jednak to jest strona prywatna czyiś "dom", jeśli właściciel stwierdzi że dana osoba mu sie nie podoba to ma pełne prawo do wywalenia osobnika, Ari zachował isę jak dziecko, zamiast napisać do administracji list z przeprosinami że dane zachowanie się już niepowtórzy pewnie by mu odpuszczono, ale tak tworzyć kolejny byt tylko poto by potrollować to jednak przegięcie. A co do języka to jednak Guliwer ma racje, więc nie unoś się tylko weź do serca jego uwagi, będziesz lepiej władał Polskim a to chyba duży plus prawda?Aha i nie porównuj do najgorszych(kiboli) tylko do najlepszych(prof J. Miodek).
zapraszam do gry: http://www.archipelag5.webpark.pl/ Archipelag Mroku!

Awatar użytkownika
Królik
Moderator
Posty: 1055
Rejestracja: 27 lutego 2006, 08:03

#17 Post autor: Królik » 19 czerwca 2006, 07:58

Ej, spokój mi tu!

Panowie, umówmy się co do jednej rzeczy:
jeżeli ktoś wpadnie na to forum i zacznie wypisywać językowe potworki w stylu "urzywam", "wziełem", "ktury" czy "pujdę" to - uwierzcie mi - będę pierwszy, który gościa ściągnie na ziemię, bo nie cierpię jak ktoś kaleczy polszczyznę z lenistwa i zasłania się papierem o dysczymśtam.
Inną sprawą jest osoba nie mieszkająca w kraju. Jeżeli ktoś wyjechał z Polski lat temu naście i na co dzień nie używa polskiego, to trudno wymagać od niego bezbłędnej jego znajomości. Podejdźmy do tego inaczej - cieszmy się, że ktoś taki pisze właśnie tutaj, a nie na Militaryphotos czy gdzie indziej. Błędy dyskretnie mu się poprawi, ew. zasugerujcie mu to na PW (może na tym jeszcze skorzystać, bo udoskonali ojczysty język :)).
I podchodźcie do takich ludzi mniej ortodoksyjnie (sam jestem purystą językowym i wiem, że to trudne).
Aha, nie wiem jak Wy, ale ja ostatnio po lekturze polskich for internetowych czasem dość długo zastanawiam się jak wygląda poprawna pisownia niektóych wyrazów... I czego tu wymagać od emigranta? ;)

A co do "ulubieńca publiczności":
J23 pisze:Jak widać wielki sukces waszego gestapo to fikcja.
Absolutnie neutralny tekst. I potem taki baran jeden z drugim dziwi się dlaczego go wywalono.
Bo to prywatne Froumi jak Admin zechce to powypieprza wszystkich z modami na czele. Pojął?
Panowie, skoro ktos ma inne zdanie na dany temat to nie znaczy ze kogos obraza:) Natomiast pisanie o kimkolwiek ze nie ma o czyms pojecia jest własnie zachowaniem chamskim i obrażliwym, zwłaszcza ze nie ma na to dowodów.
Racja. I co dalej mamy? Ano to:
Co wiecej w trakcie dyskusji okazuje się ze wszechwiedzący nie ma wiedzy na tenat o którym pisze (Królik i post o latarkach)
Jakieś dowody na mój brak wiedzy i Twoją nieomylność?
Czy może to tylko w jedną stronę działa? Jak do Ceibie pretensje, to chamstwo, jak Ty masz do innych to tylko polemika... Kali, daj już spokój.
Dobrze jest zdefiniować co na tym forum jest obraźliwe a co nie.

Definiuję: nazywanie administracji tego Forum "Gestapo" JEST OBRAŹLIWE.
jak się komuś coś zarzuca, dobrze jest wskazać co mu się zarzuca. Walizce gdzieś się coś nie spodobało , poczuł sie obrażony czy wogóle zle się poczuł - szkoda tylko ze nie napisał co mu się nie podoba.
Twój avatar, Twój nick, Twoja polszczyzna, kolor oczu, kolor majtek, skarpet...
Jest współzałożycielem tego Froum i ma uprawnienia jakie ma, zatem jeśli zadecyduje, że Ari ma spadać, to Ari spada. Proste?
Jak się nie ma argumentów to najlepiej zamknąć niewygodnemu usta przez zbanowanie :)
Nie, pewnie lepiej jest napisać, że rozmówca "na niczym się nie zna". Też mi argument...
To mnie sie własnie przestało chcieć z wami gadać.
To po cholerę jeszcze tu włazisz?
Z Piotrkiem zawsze moge na priv a z reszta (z małymi wyjątkami np. Andrzej) nie ma sensu:)
Żegnamy bez żalu!

ss100
Posty: 1890
Rejestracja: 7 marca 2006, 19:06

#18 Post autor: ss100 » 19 czerwca 2006, 19:17

Dobra, temat chyba wystarczająco obrobiony. Co do języka to patrząc na inne fora poziom jest i tak wysoki :lol: . Ja też tutaj słowo pisane szlifuje-miałem sporą przerwę. Na chamstwo nikt jeszcze dobrej metody nie znalazł ale tutaj pojawia sie sporadycznie i idzie przeżyć , szkoda się tak denerwować.
Pozdrawiam Andrzej

ODPOWIEDZ