Sindbad-Snajper z Bagdadu

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
WJ-Polish Guy
Posty: 243
Rejestracja: 5 maja 2006, 00:44
Lokalizacja: Miami

#16 Post autor: WJ-Polish Guy » 11 września 2006, 16:03

Catch22 pisze:Trochę to dziwne WJ że tak improwizujesz, u nas nie ma specjalnego problemu z wejściem w posiadanie klasy IIIA, III a nawet "kafli", a wierzę że dysponujemy budżetem zdecydowanie skromniejszym niż Ty. :wink:

Widzisz Catch, ja to majsterkowicz jestem, jak Adam Slodowy, czyli Zrob to Sam :lol:
Glownie to mnie interesuje jak sie rzeczy robi i co maja w srodku. Pojsc do sklepu i kupic to nie ja...

Kamizekla pozadna III klasy to $1000 potrafi kosztowac, i co ja mam z nia zrobic :lol: , na wojne sie nie wybieram, takze wydatku nie jestem w stanie usprawiedliwic.
Ta niemiecka to na strzelnice czasami biore dla treningu, ale to nie latem bo przy 40stopniach to nie tego. Czasami no motor ubiore w chlodniejsze dni...

Mam teraz nosiciela do plyty to jak mi sie trafi okazyjnie ceramika to kupie dla draki..
Obrazek
Uwaga: "Robi zla robote dla Poloni..."

Awatar użytkownika
marmot1
Posty: 2879
Rejestracja: 27 listopada 2004, 17:54
Lokalizacja: Homeless
Kontakt:

#17 Post autor: marmot1 » 18 września 2006, 19:56

Schlesier pisze:Hi Marmot1 ,ty to chyba byles tym drugim, tym co przezyl :D bo jak inaczej wszysko bys na ten temat wiedzial? :twisted:
Może dlatego, że od czasu do czasu coś przeczytam ;-) poza tym był jakis czas temu angielskojęzyczny artykuł na ten temat, nawet kilka klatek sie znalazło ze "zdobycznej taśmy". Aha no i z uwagi na miejsce pracy jestem o pewnych wydarzeniach czasami informowany wcześniej niż prasa i w szerszym zakresie :wink:

Dla wyjaśnienia: o tym wydarzeniu wiem tylko ze zródeł powszechnie dostępnych.
Walther Mod.9/S&W M&P9/S&W 686/S&W 360SC/SIG P228/Rossi .38SPC/ Beretta 87 Cheetah/CZ-555/CZ ZKK-600/Mauser 98k/Remington 1903A3/Mossberg 590A1/Suhl kal16/ Suhl kal12/ Fortuna Suhl kal 12/Merkel kal12/kbk wz.96 Beryl/Maxim wz.1910/PPSz wz41/PPS wz.43/AKMŁ/Brunszwik P-1837

Awatar użytkownika
WJ-Polish Guy
Posty: 243
Rejestracja: 5 maja 2006, 00:44
Lokalizacja: Miami

#18 Post autor: WJ-Polish Guy » 19 września 2006, 14:53

marmot1 pisze:....

Dla wyjaśnienia: o tym wydarzeniu wiem tylko ze zródeł powszechnie dostępnych.
Tak na marginesie, dokladnie ten sam sposob z samochodem wykorzystano w trakcie szeregu postrzelen w okolicach stolicy stanow glosnych pare lat temu.
Poczatkowo szacowano strzaly na 500 i wiecej metrow, pozniej sie okazalo ze wszystko bylo ponizej 100m dzieki wykozystaniu ukrycia.

Jeszcze jeden przyklad ze zyjemy w globalnej wiosce i ludzie sie ucza od siebie szybko.
Uwaga: "Robi zla robote dla Poloni..."

ODPOWIEDZ