Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

Broń czarnoprochowa

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
bartos061
Posty: 2186
Rejestracja: 23 października 2005, 16:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#61 Post autor: bartos061 » 10 stycznia 2015, 14:10

O to chodzi, że nic nie chcę - po prostu nią gardzę i tyle. Nie lubię tego i bardziej wolę strzelać z pneumatyka.

smith - miłego strzelania. Niestety google mi pokazuje 7h jazdy bo chętnie bym obejrzał te twoje zabawki.
"I GOT MY GLOCK, COCKED, READY TO ROCK"
http://WWW.061.COM.PL

tokkotai
Posty: 450
Rejestracja: 7 listopada 2010, 15:10
Lokalizacja: Festung Posen

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#62 Post autor: tokkotai » 10 stycznia 2015, 14:28

smith pisze:
tokkotai pisze:
smith pisze:Dobrze że zaatakowano zdobycz demokracji jaką jest wolność słowa ?
Wolność słowa zdobyczą demonkracji? Przyznaj się co jarasz? Musi być kosmicznie mocny shit.
Shit kolego trzeba mieć w głowie , żeby pochwalać akt bestialskiego terroru jakim bez cienia wątpliwości był ten atak .


P.S.
Co to jest " demonkracja " ?
Mam nadzieję że nie masz broni ...
No popatrzcie koledzy, ledwo się pojawił a forum i zaraz obraża stałych bywalców.

Ja mam nadzieje, że ty tez nie masz. Lemingom i tak nie pomoże.

A demonkracja to taka fajna stronka wrzucona tutaj przez Phoutego. http://demonocracy.info/

Awatar użytkownika
jurand
Posty: 527
Rejestracja: 17 czerwca 2010, 22:18
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#63 Post autor: jurand » 10 stycznia 2015, 18:46

Terror jest ślepy i przypadkowy. Tutaj mamy do czynienia z zaplanowanym atakiem/zamachem.

Wolność słowa nie jest żadną zdobyczą demokracji. Dziś tej wolności mamy zresztą coraz mniej i - patrząc na tego szmatławca z rysunkami - jest źle rozumiana.

Awatar użytkownika
mkl1
Posty: 409
Rejestracja: 12 lutego 2012, 17:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#64 Post autor: mkl1 » 10 stycznia 2015, 19:13

Jurand ...
Jakiego ładnego "avatarka " masz :D

Ja przynajmniej "swojego" szanuję i
to było tak ..BTW.
Co do wolności słowa, to go juz dawno nie ma... są "pismaki" i dziennikarze...a tych drugich coraz mniej...
Wolne media?? kto i gdzie to widział? to skok na kasę .... więcej newsów, nawet nie sprawdzonych , tym lepiej..
...........ale wracajmy do broni przed 1885 :mrgreen:
Nitro i CP od 223rem , aż do .58 :) i jakiś "wiaterek" lat 1970-tych się też znajdzie :)

tokkotai
Posty: 450
Rejestracja: 7 listopada 2010, 15:10
Lokalizacja: Festung Posen

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#65 Post autor: tokkotai » 10 stycznia 2015, 19:38

jurand pisze:Terror jest ślepy i przypadkowy. Tutaj mamy do czynienia z zaplanowanym atakiem/zamachem.

Wolność słowa nie jest żadną zdobyczą demokracji. Dziś tej wolności mamy zresztą coraz mniej i - patrząc na tego szmatławca z rysunkami - jest źle rozumiana.

Najciekawsze jednak jest to, że podobnie jak w Bostonie to może się znowu okazać terrorem wyłącznie medialnym. Analiza filmów w zwolnionym tempie, oraz poklatkowa pokazuje, na ustawkę i następny hoax. Cel jest jeden zniewolenie służbami specjalnymi i strachem.

Poszukajcie analizy pana Stone. Policjant wcale nie został dobity w głowę bo strzał został oddany obok w chodnik. Podmuch i brak krwi po strzale w glowę jest co najmniej zastanawiający.

smith
Posty: 25
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 12:01

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#66 Post autor: smith » 10 stycznia 2015, 19:53

asasello pisze:Smith jeśli czytam artykuł i wiem jaka będzie konkluzja to znaczy że jestem prorokiem?
To jest Twoja wolność słowa.

Bartos co ty chcesz od 22?
Tak , jesteś prorokiem , ale nie tak ważnym jak Mahomet :lol:
A co do .22 : broń strzelająca 40 grainowym pociskiem o energii 130 J to popierdółka

Uriasz
Posty: 1482
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 17:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#67 Post autor: Uriasz » 10 stycznia 2015, 19:55

Rozumiem ze trupy w redakcji to tez lipa ? statysci wysmarowani keczupem ? koszernym sklepik tez rozwalili dla jajec i dla efektu ? uwazam ze cala sprawa jest jak najbardziej prawdziwa, tyle ze przypisywanie jej tylko i wyłacznie islamom, samotnym wilkom ISIS itp itd jest nie tyle prawdziwe, co jest bardzo duzym uproszczeniem.
Islamy zostali potraktowani instrumentalnie, szczesliwi ze umieraja za wiare ( dziewice i te sprawy :lol: ), ale pomijajac tych biednych zmanipulowanych idiotów, zastanowcie sie komu teraz pasuje destabilizacja w Europie, a uzywajac do tego fundamentow islamskich mozna od siebie odsunac wszelkie podejrzenia i "szczerze " wspólczuć ofiarom :twisted: ...... aaa i zeby była jasność, nie patrze za Atlantyk tylko znacznie blizej i w strone zupełnie przeciwną :wink:

asasello
Posty: 4378
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, 09:59
Kontakt:

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#68 Post autor: asasello » 10 stycznia 2015, 20:13

Cny Smicie żebyś nie był tylko takim strzelcem jak ja prorokiem bo będzie obciach kiedy najpierw strzelisz a potem dorysujesz tarcze do przestrzeliny.

Uriaszu zacny gdybyś przeczytał to co jest napisane pod moim ostatnim linkiem w temacie "Tak bez związku" to byś wiedział co nieco więcej o strukturze władzy i nie broniłbyś tak chętnie dziennikarzy.Nie wiem jakim sposobem ale tokkotai to wie.
Media to czwarta władza są "plusy dodatnie" no i te drugie tej sytuacji.Jest to władza nie wybieralna nie kadencyjna i bezkarna.Była bezkarna jeszcze do niedawna.
Niechaj problemy naszych problemów będą naszymi radościami.

smith
Posty: 25
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 12:01

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#69 Post autor: smith » 10 stycznia 2015, 20:22

Ja mam nadzieje, że ty tez nie masz. Lemingom i tak nie pomoże.

No tak , stały bywalec może powiedzieć że świeżak spizgał się "shitem" i bredzi

Sharps Sporting Pedersoli .54 lufa 32' , przyspiesznik , diopter mucha tunelowa .
Smith .50 Pietta
Gallager .54 Erma
Colt Navy .44 Pietta mosiądz
Colt Navy .44 Pietta stal
Zouave .58 Bondini w trakcie odświeżania ( woskowanie drewna , polerka stali i mosiądzu , oksydowanie lufy )
Jeżeli sobie kolego demonkrato życzysz podam numery seryjne i daty produkcji .

Lemingi piją słodzone napoje , wprowadzają się w odmienny stan świadomości tanim piwem z Lidla za które zapłacili kartą na której jest debet bo spłacają kredyt wzięty na Forda Focus .
Hobby : ćwiczenie kciuka na pilocie TV , klepanie na klawiaturze komputera w celu wyładowania frustracji .
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2015, 20:36 przez smith, łącznie zmieniany 1 raz.

smith
Posty: 25
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 12:01

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#70 Post autor: smith » 10 stycznia 2015, 20:26

[quote="asasello"]Cny Smicie żebyś nie był tylko takim strzelcem jak ja prorokiem bo będzie obciach kiedy najpierw strzelisz a potem dorysujesz tarcze do przestrzeliny.

W sumie to strzelcem wyborowym nie jestem .
Wychodzę z założenia że każdy strzelać może trochę lepiej albo trochę gorzej ...

Awatar użytkownika
mkl1
Posty: 409
Rejestracja: 12 lutego 2012, 17:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#71 Post autor: mkl1 » 10 stycznia 2015, 20:34

smith pisze:Ja mam nadzieje, że ty tez nie masz. Le
Sharps Sporting Pedersoli .54 lufa 32' , przyspiesznik , diopter mucha tunelowa .
Smith .50 Pietta
Gallager .54 Erma
Colt Navy .44 Pietta mosiądz
Colt Navy .44 Pietta stal
Zouave .58 Bondini w trakcie odświeżania ( woskowanie drewna , polerka stali i mosiądzu , oksydowanie lufy )
Jeżeli sobie kolego demonkrato życzysz podam numery seryjne i daty produkcji .
.
To odpiszę
1) mam IAB( bez przyśpiesznika)
2) i 3) nie mam
4 i 5 mam
6 nie ma..
a teraz co z tego?

czy mamy się licytować? bo mam jeszcze 4 strzelby XIX w. w tym dwie z których mogę sobie strzelać, + jedna replika DP
+ Kamerlandaner 1851 Navy Sweden ( oryginał strzelający) + Roger & Spencer

@ smith zaczynasz robić tu "bałagan" , jak na iwebie... to się tam przenieś... a może jesteś tylko pod innym nickiem???
Nitro i CP od 223rem , aż do .58 :) i jakiś "wiaterek" lat 1970-tych się też znajdzie :)

Uriasz
Posty: 1482
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 17:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#72 Post autor: Uriasz » 10 stycznia 2015, 20:43

asasello pisze: Uriaszu zacny gdybyś przeczytał to co jest napisane pod moim ostatnim linkiem w temacie "Tak bez związku" to byś wiedział co nieco więcej o strukturze władzy i nie broniłbyś tak chętnie dziennikarzy.Nie wiem jakim sposobem ale tokkotai to wie.
Media to czwarta władza są "plusy dodatnie" no i te drugie tej sytuacji.Jest to władza nie wybieralna nie kadencyjna i bezkarna.Była bezkarna jeszcze do niedawna.
Asasello ale ja wcale tego nie neguje i wcale ich nie bronie, po patrzac na to czym sie parali dziennikarze z tego francuskiego szmatławca (a co praywatnie jest dla mnie odrazajace) , to gdyby nie hardcorowosc calego zajscia , napisałbym ze maja to na co zasłuzyli ( a jedynie kogo mi szczerze zal to tych francuskich policjantow), bowiem gdyby nadal wozili sie po katolikach ( szerzej chrześcijanach) to wlos by im z glowy nie spadł, no ale wybrali sobie na cel kpiny dodatkowo przedstawicieli dość mocno asertywnego kultu religijnego :P
Wiem do czego zmierza Tokkokai, jego zdaniem jest to false flag, ja sie nie zgadzam z taka opinia ( choć calkowicie jej nie neguje) moim zdaniem trupy były prawdziwe, wybuch u koszernych też , choc cel deklarowany czyli "pomszczenie proroka", "jihad", "ISIS we Francji/Europie itd itp to zaslona dymna dla prawdziwych celow , a jednym z nich jest destabilizacja Francji, a szerzej Europy zachodniej, jestem wrecz przekonany ze jest to pierwsza z tego typu akcji zbrojnych, a nastepne beda juz wkrotce i beda rownie krwawe i spektakularne.

Ps jak sie licytujemy giwerami to prosze
ZKK 600 7x64 z optyka Saco
IZ 94 223/12 magnum z optyka Zeiss
dwie dubeltowki
Mosin wz 44
TT
w planach mannlicher M95 i lee-enfield badz ktoryś z mauserów ( ale albo rozszerze , albo cos sprzedam - do odstrzalu
pojda strzelby i moze ewentualnie mosin)
Z C mam rewolwer Colta i kapiszonową odprzodówkę ale stoi juz trzeci rok u kumpla ( mnie to srednio cieszy a on nadal najarany, chyba mu ja puszcze )

P.S. 2 Waliza badz może taki miły i wydziel watek o terrorystach w redakcji i reperkusjach tegoż , bo ucieklismy od meritum dawno
Ostatnio zmieniony 10 stycznia 2015, 22:40 przez Uriasz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bike
Posty: 302
Rejestracja: 2 lipca 2014, 15:39
Lokalizacja: okręg siódmy

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#73 Post autor: bike » 10 stycznia 2015, 20:46

Ludzie są różnorodni i tak też podchodzą do swojej pasji i to jest dobre, ale ktoś tu chyba nie uprawia strzelectwa tylko onanizm sprzętowy :) w dodatku jest ekshibicjonistą albo tylko chwalipiętą :)

Uriasz
Posty: 1482
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 17:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#74 Post autor: Uriasz » 10 stycznia 2015, 20:53

exhibicjonista tez sie pownien miec czym pochwalic bo w przeciwnym wypadku zamiast zamierzonego efektu wywoła smiesznosc :P

smith
Posty: 25
Rejestracja: 14 grudnia 2014, 12:01

Re: Jak zacząć,pierwsza jednostka broni?

#75 Post autor: smith » 10 stycznia 2015, 21:01

mkl1 pisze:
smith pisze:Ja mam nadzieje, że ty tez nie masz. Le
Sharps Sporting Pedersoli .54 lufa 32' , przyspiesznik , diopter mucha tunelowa .
Smith .50 Pietta
Gallager .54 Erma
Colt Navy .44 Pietta mosiądz
Colt Navy .44 Pietta stal
Zouave .58 Bondini w trakcie odświeżania ( woskowanie drewna , polerka stali i mosiądzu , oksydowanie lufy )
Jeżeli sobie kolego demonkrato życzysz podam numery seryjne i daty produkcji .

.
1) mam IAB( bez przyśpiesznika)
2) i 3) nie mam
4 i 5 mam
6 nie ma..
a teraz co z tego?

czy mamy się licytować? bo mam jeszcze 4 strzelby XIX w. w tym dwie z których mogę sobie strzelać,
+ Kamerlandaner 1851 Navy Sweden

A Kamerladera to Ci zazdraszczam trochę ...
Próbowałem nawet swego czasu odkopać dokumentację tego co go chłopaki na iwebie dali zrobić .
Rozmawiałem o dokumentacji w Radomiu , ale sypnęli zaporową cenę i dałem sobie na luz .
Wykonanie elementów karabinu w Pile było by w dość rozsądnej cenie ( znam trochę ludzi z branży metalowej
i nie było by problemu ) .
Kolbiarza mam 3 domy dalej , artysta normalnie , drewno ładne strugnął by do niego .
No chyba że Ty użyczysz sprzętu co by go zwymiarować ...

ODPOWIEDZ