Kalkulator balistyczny na komórki - ruszyła sprzedaż

Broń współczesna

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
rafw
Posty: 33
Rejestracja: 20 lipca 2006, 22:06
Lokalizacja: Kraków

Kalkulator balistyczny na komórki - ruszyła sprzedaż

#1 Post autor: rafw » 27 maja 2009, 22:08

Pod adresem www.laserowytrening.com/kalkulator/ można zamawiać program i korzystać z pełni funkcjonalnej wersji online (w tej chwili z obszerną pomocą kontekstową)

Prosty w obsłudze, nie drogi, a jednocześnie bardzo dokładny kalkulator balistyczny KaBal jest narzędziem od dawna oczekiwanym przez wielu strzelców sportowych, zwłaszcza strzelających na duże dystanse, oraz myśliwych. W przeciwieństwie do oferowanych dotychczas rozwiązań, nie wymaga do obsługi żadnych niewygodnych do zabierania ze sobą na strzelnicę lub do łowiska urządzeń. Całość obliczeń można precyzyjnie wykonać przy pomocy sprzętu, który i tak zawsze ma się przy sobie - niewielkiego telefonu komórkowego.

Program oferuje możliwość wyliczenia : opadu/przewyższenia na zadanym dystansie (w centymetrach, MoA i klikach lunety), korekty na wiatr o określonej sile i zadanym kącie (w centymetrach, MoA i klikach lunety), prędkości przycelnej, energii pocisku w celu i czasu lotu pocisku. Wprowadzane dane: współczynnik balistyczny, prędkość początkową, masę pocisku, wysokość montażu, warunki atmosferyczne itp.
Intensywne testy na wielu jednostkach broni pokazały dużą skuteczność kalkulatora.
Cena to 120 pln (płatne przelewem).

ODPOWIEDZ