Szkolenie, pistolet bojowy poziom podstawowy, 20.09, Makówka

Broń współczesna

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Old Cadet
Posty: 939
Rejestracja: 24 marca 2006, 09:57
Lokalizacja: Mazowsze

Szkolenie, pistolet bojowy poziom podstawowy, 20.09, Makówka

#1 Post autor: Old Cadet » 9 września 2015, 09:52

Czołem.
Zapraszamy na szkolenie pistoletowe do Makówki koło Grodziska Mazowieckiego, 20.09 (niedziela). Zaczynamy o godzinie 11.00.
Szkolenie będzie powtórką szkolenia z 14.08, więc zaproszenie nie jest kierowane do uczestników zajęć sierpniowych, chyba że ktoś chce je powtórzyć. Zajęcia dotyczyć będą podstaw strzelania dynamicznego/bojowego z pistoletu. Niezbędny sprzęt: głowa, pistolet, dwa magazynki, minimum 150 naboi, pas, kabura, ładownice na dwa magazynki, ochrona wzroku i słuchu, czapka z daszkiem, ubiór polowy, woda.
Niezbędna znajomość zasad bezpieczeństwa w strzelectwie dynamicznym. Na szkoleniu pojawiamy się z przystrzelaną bronią, bez niesprawdzonych wcześniej elementów broni, bez niesprawdzonych wcześniej elementów wyposażenia.
Liczba miejsc ograniczona. Proszę nadsyłać zgłoszenia. Tylko osoby z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia mają gwarancję udziału. W przypadku wybitnie złej pogody trening odwołujemy w dniu D. Dlatego w zgłoszeniu proszę podać nr telefonu, dla szybkiej łączności.
Pozdrawiamy Marek i Piotr.

ODPOWIEDZ