Szkolenie, kb dynamiczny, poziom podstawowy, Makówka, 12.03

Broń współczesna

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Old Cadet
Posty: 939
Rejestracja: 24 marca 2006, 09:57
Lokalizacja: Mazowsze

Szkolenie, kb dynamiczny, poziom podstawowy, Makówka, 12.03

#1 Post autor: Old Cadet » 2 marca 2016, 12:38

Zapraszamy na szkolenie „karabin dynamiczny/wojskowy poziom podstawowy” do Makówki koło Grodziska Mazowieckiego, 12.03 (sobota). Zaczynamy o godzinie 11.00.
Szkolenie dotyczyć będzie podstaw strzelania z karabinu dynamicznego/wojskowego. Będzie to powtórka szkoleń przeprowadzonych w ubiegłym roku, więc zaproszenie nie jest raczej adresowane do osób, które już były na takim szkoleniu w Makówce chyba, że ktoś chce te zajęcia powtórzyć.
Niezbędny sprzęt: głowa, karabin samopowtarzalny, minimum 150 naboi, okulary ochronne, ochrona uszu, czapka z daszkiem, plecak z zawartością lub coś podobnego, co może służyć jako podparcie dla broni, ubiór polowy.
Niezbędna znajomość zasad bezpieczeństwa w strzelectwie dynamicznym. Na szkoleniu pojawiamy się z przystrzelaną bronią, bez niesprawdzonych wcześniej elementów broni, bez niesprawdzonych wcześniej elementów wyposażenia.
Koszt 80 zł. Liczba miejsc ograniczona. Proszę nadsyłać zgłoszenia przez PW. Tylko osoby z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia mają gwarancję udziału.
W przypadku wybitnie złej pogody szkolenie odwołujemy w dniu D. Dlatego w zgłoszeniu proszę podać nr telefonu, dla szybkiej łączności.

Pozdrawiam Piotr

ODPOWIEDZ