lunety blog co o nich myslicie?

Wiatrówki, ASG, paintball

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
CHUDY150
Posty: 21
Rejestracja: 31 maja 2008, 10:36
Lokalizacja: Warszawa

#16 Post autor: CHUDY150 » 28 sierpnia 2008, 14:31

Gośc sobie postanowił zrobić dyskusje w temacie gdzie wogóle
nie bardzo kojaży niektóre zagadnienia.
-CHUDY-
AA S-400 CLASIC

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

#17 Post autor: Madrian » 28 sierpnia 2008, 17:02

CHUDY150 pisze:Gośc sobie postanowił zrobić dyskusje w temacie gdzie wogóle
nie bardzo kojaży niektóre zagadnienia.
Wystarczy, że kojarzę język polski, oraz to, że w przypadku terminologii militarnej panuje głupie przekonanie, żeby używać nazw zgodnie z przyjętym znaczeniem, a nie wg własnego widzimisię.
Kolego Chudy - bezodrzutowy, nie równa się "małemu odrzutowi". A w wiatrówkach nawet najlepszych PCP - odrzut występuje. Sprawdź sobie może co to jest broń bezodrzutowa - encyklopedia powinna zawierać to hasło. Nawet stara i papierowa. W końcu pierwsze egzemplarze takich zabawek pochodzą z okresu I WŚ. To co prawda trochę mniej niż pierwsze wiatrówki datowane tak gdzieś ok 1492 roku ... Ale może po prostu wtedy nie znali jeszcze terminu "odrzut". :wink: W końcu to były "ciemne wieki".

Opis nie wziąłeś ze strony producenta, tylko bezmyślnie przekleiłeś ze strony Militaria.pl, które jest znane z ... "dziwnych" terminów i zwrotów. Tak to łagodnie ujmijmy.
Przy okazji jakoś poza Polską, nikt na świecie nie zna marki celowników optycznych "Blog". Znamy za to dostawców Militaria.pl i zapewniam cię, że z jakąkolwiek uznaną marką na świecie, mają wspólne tylko wzorce do kopiowania.
Ale jeśli się mylę, to poproszę o link do strony producenta, z której wziąłeś ten opis. Z przyjemnością zweryfikuję swoją skromną wiedzę.
Z obcym językiem sobie poradzę. :wink:

Reszty "Militariowskiego" bełkotu i twoich wypocin po prostu nie będę komentował. To co napisałeś jest po prostu śmieszne.
To tak, jakbyś na forum o samochodach pouczał kogoś, że są samochody do jazdy po torze i próbował wcisnąć Melexa jako elektryczne Lamborgini, reklamując wadliwe hamulce jako mechaniczny ABS (nie blokuje kół!!!).
:D

Kojarzę za to pewne zagadnienie - "sprzedawca, naciągacz".
Polecam też ci zapoznanie się z terminem "Dziecko Neostrady"

PS - proszę o jeszcze. Naprawdę dawno się tak nie ubawiłem czytając czyjeś posty. To podobno jest zdrowe, dziękuję zatem za tak dużą dawkę zdrowia. :D
Mam nadzieję, że wymyślisz coś jeszcze, żebym mógł zapluć monitor - przyda mu się czyszczenie, a jakoś nie mam pretekstu... :wink:
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

Awatar użytkownika
CHUDY150
Posty: 21
Rejestracja: 31 maja 2008, 10:36
Lokalizacja: Warszawa

#18 Post autor: CHUDY150 » 28 sierpnia 2008, 18:51

Po pierwsze tej lunety nie importują militaria. Naucz się czytać
Po drugie pieprzysz bez przerwy nie na temat
Po trzecie nie piernicz cały czas o samochodach na forum innej treści
Po czwarte możesz zapluć sobie nie tylko monitor, ale i całe biurko.



Skoro tak lubisz grzebać w necie to znaczy że masz dużo czasu i dużą wiedzę teoretyczną, bo praktycznej nie można się doszukać.
Powinieneś też wiedzieć do czego służą fora i aukcje internetowe.
Są też chwyty marketingowe, ale ty znawco pewnie o tym nie słyszałeś.
Na aukcji możesz wypisać co tylko chcesz aby towar sprzedać.
Może ktoś kiedyś wcisnął ci jakiś bubel mango albo jakiś filtr do wody lub coś innego.
Postanowiłeś się zemścić i dogryźć komuś.
Ale ja na to leje.

I jak nie jesteś zainteresowany to skończ chrzanić, tym bardziej że wcześniej były pozytywne wypowiedzi na temat tych lunet.

Żeby na jakiś temat się wypowiadać to trzeba go osobiście sprawdzić.
A tych lunet na forach ma sporo ludzi.
-CHUDY-
AA S-400 CLASIC

Crash
Posty: 12
Rejestracja: 3 czerwca 2008, 14:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

#19 Post autor: Crash » 3 września 2008, 01:32

Patrząc na ilość komentarzy to faktycznie "Madrian" lubi sobie urządzać pogawędki i dysponuje nie ograniczoną ilością czasu wolnego.
Więc albo jest emerytem albo bezrobotnym, skoro jak sam napisał że lubi sobie chlapnąć winko to raczej ten drugi aczkolwiek wiadomo że z takim stażem na forum wie już wszystko najlepiej i pozjadał wszystkie rozumy więc jego wypowiedzi to raczej trzeba brać na miękko.
Nie to co my lód pracujący i mający tylko czas w nocy aby coś napisać zmęczonymi oczami. :roll:

Ps. Madrian przestań ludzi łapać za słówka i pouczać bo nie przyjemnie się ciebie czyta, a twoje posty nie wnoszą nic do jakiegokolwiek tematu w którym się udzieliłeś.
AA S410/L96 + 6-24x50
Remington + 3-9x40
Beretta Px4
HW40

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

#20 Post autor: Madrian » 4 września 2008, 15:07

Kolego pracujący, twój post za to wnosi ogromnie dużo.
A czasem jedno złe słówko, zmienia całkowicie sens wypowiedzi.
O wiedzeniu lepiej, porozmawiamy 03 czerwca 2011 roku. Jak na razie, nie zauważyłem byś przez ostatnie 3 miesiące błysnął geniuszem.
Co do reszty - nie ma absolutnie przymusu, byś ty, lub ktokolwiek inny czytał moje wypowiedzi. Ich czytanie zależy tylko i wyłącznie od twoich chęci. Jeżeli jest to dla ciebie nieprzyjemne, nie musisz czytać. Podobnie jak szkolnych lektur.
A przy okazji... Holmes to z ciebie nie będzie. Dedukcja poniżej poziomu Watsona. :wink:
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

Awatar użytkownika
CHUDY150
Posty: 21
Rejestracja: 31 maja 2008, 10:36
Lokalizacja: Warszawa

#21 Post autor: CHUDY150 » 4 września 2008, 16:18

Inteligent sie znalazł.

A co do lunety gośc który ja zakupił jest zadowolony i nie ma zadnych zastrzeżeń.
Na to wygląda że jeszcze raz wyszedłeś na dupka.
-CHUDY-
AA S-400 CLASIC

Crash
Posty: 12
Rejestracja: 3 czerwca 2008, 14:40
Lokalizacja: Warszawa-Grochów

#22 Post autor: Crash » 4 września 2008, 17:14

Madrian pisze:O wiedzeniu lepiej, porozmawiamy 03 czerwca 2011 roku.:
Jeśli dla ciebie odnośnikiem wiedzy jest staż na forum to faktycznie nie dorastam ci do pięt ale mam nadzieję że do tego 2011 nie zbłaźnię się tyle razy co ty.
AA S410/L96 + 6-24x50
Remington + 3-9x40
Beretta Px4
HW40

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

#23 Post autor: Madrian » 6 września 2008, 13:00

CHUDY150 pisze:Inteligent sie znalazł.

A co do lunety gośc który ja zakupił jest zadowolony i nie ma zadnych zastrzeżeń.
Na to wygląda że jeszcze raz wyszedłeś na dupka.
Zastrzeżeń nie miałem do lunety tylko do sprzedawcy, który zachował się względem klienta tak, jak to przypisuje innym. Ale cóż można oczekiwać od osoby, uważającej, że każdy kto zwróci mu uwagę jest dupkiem.
Nie mówiąc już o kradzieży własności autorskiej. Nie przypominam sobie, bym widział na stronie Militaria.pl zezwolenie do komercyjnego wykorzystywania ich materiałów (zmyślonych czy nie). Ale skoro jestem dupkiem, to normalne iż zwracam komuś uwagę kiedy popełnia przestępstwo "bo są chwyty marketingowe" - jak wspominał tu "ktoś" niedawno, zamiast siedzieć cicho i cieszyć się, że padło na kogoś innego i jeszcze chwalić gostka za "zaradność".
Nie będę siedział cicho i nie będę cię chwalił. A twoja opinia o mojej osobie zwisa mi i powiewa. W kącie płakać nie nie zamierzam.

I przy okazji - to moje ostatnie słowa w tym temacie. Możesz sobie pluć do woli - riposty nie będzie, bo nie jest już potrzebna.
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

Awatar użytkownika
CHUDY150
Posty: 21
Rejestracja: 31 maja 2008, 10:36
Lokalizacja: Warszawa

#24 Post autor: CHUDY150 » 6 września 2008, 13:22

No widzisz Madrian i nadal potwierdzasz, że nie umiesz czytać i straszny z ciebie buc.
Napisałem ci że militaria nie prowadzą sprzedaży tych lunet, a ty dalej swoje.
A co do praw autorskich, to jak by ktoś nie miał ochoty na kopiowanie to by się zabezpieczył przed tym.
A skoro takowego zabezpieczenia nie było to mam to głęboko .... i to co ty sobie o tym sądzisz.
Zwracaj sobie uwagę wszystkim piratom i sprzedawcom na świecie.
Będziesz miał zajęcie godne ciebie.
Nie wiem, może masz jakieś problemy? Może ktoś skopiował twoje dane i dodał nieprawdę, ale mnie to nie obchodzi i pewnie innych też.

Mam nadzieję, że nikt ciebie nie skopiuje bo jeszcze kilku takich i będzie prze..ane na tym świecie.
-CHUDY-
AA S-400 CLASIC

ODPOWIEDZ