Wiatrówka dylemat?

Wiatrówki, ASG, paintball

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
kam1920
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwietnia 2010, 22:06

Wiatrówka dylemat?

#1 Post autor: kam1920 » 18 kwietnia 2010, 22:21

Witam, wiem że tan temat już był kilka razy poruszany.
Chciałbym kupić wiatrówkę niestety nie znam się na tym zupełnie. Mam niestety ograniczony budrzet ok 200 zł. Prosił bym o pomoc w wyborze wiatrówki nie wiem jaka leprza czy na naciag czy na pompkę czy na CO2 ?
Przepraszam za niewiedzę i proszę o radę.
Pozdrawiam Kamil

dexter 1990
Posty: 3726
Rejestracja: 6 lutego 2005, 21:23

Re: Wiatrówka dylemat?

#2 Post autor: dexter 1990 » 19 kwietnia 2010, 14:32

My nie Kaszpirowski, nikt z nas nie wie czego Ty chcesz i do czego ma służyć ta wiatrówka. A do 200zł i tak będzie truuuudno.

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

Re: Wiatrówka dylemat?

#3 Post autor: Madrian » 19 kwietnia 2010, 15:22

kam1920 pisze:Witam, wiem że tan temat już był kilka razy poruszany.
Chciałbym kupić wiatrówkę niestety nie znam się na tym zupełnie. Mam niestety ograniczony budrzet ok 200 zł. Prosił bym o pomoc w wyborze wiatrówki nie wiem jaka leprza czy na naciag czy na pompkę czy na CO2 ?
Przepraszam za niewiedzę i proszę o radę.
Pozdrawiam Kamil
Biorąc pod uwagę budżet jakim dysponujesz, polecam kupić model Monopoly, który da ci bardzo dużo radości i pozwoli spędzać czas produktywnie.

A za poziom niewiedzy jaki zaprezentowałeś, to nie co przepraszać ;)
Za to się powinno kijem okładać. :wink:

I dlatego biorąc pod uwagę, że ani nie stać cię na normalną wiatrówkę, ani nie jesteś osobą zbyt dojrzałą i odpowiedzialną, odradzam ci zakup z tej dziedziny sprzetu sportowego.
W trosce o twoję biedną kieszeń. Naprawdę można zainwestowac 200zł w coś znacznie lepszego niż coś, co udaje wiatrówkę, a co może poważną krzywdę strzelcowi wyrządzić.
Jak do tej pory w naszym kraju, co najmniej dwie osoby straciły przez to palce, a co najmniej jedna - oko.
Dlatego po prostu, albo zamknij zapał w pudełku i dozbieraj jeszcze co najmniej 200-300zł, albo zainteresuj się czym innym.
Za 200zł można kupić całkiem fajny samochodzik zdlanie sterowany i też się pobawić. :wink:

Obawiam się jednak, że mnie nie posłuchasz, tylko polecisz na bazar i kupisz byle co, żeby się popisać przed znajomymi. A przy takim podejściu, to można się tylko modlić, by nie znaleźć się w twoim pobliżu. :?
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

ODPOWIEDZ