pistolet mam 4 stowy

Wiatrówki, ASG, paintball

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
zabijaka
Posty: 5
Rejestracja: 7 maja 2010, 22:13

pistolet mam 4 stowy

#1 Post autor: zabijaka » 7 maja 2010, 22:21

chcialem takie o walter p88 albo Beretta 92FS troche za drogie ma ktos jakies pomysly tak do 400zl zebym sie zmiescil

Phouty
Posty: 5468
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 05:05
Lokalizacja: Terytorium Pod Obcą Okupacją

Re: pistolet mam 4 stowy

#2 Post autor: Phouty » 7 maja 2010, 23:15

Jak koniecznie tanie, to chyba coś takiego?
http://images.search.yahoo.com/images/v ... =136ltdb9q
No, ale to chyba zbyt tanie! :wink: :lol:
No good deed goes unpunished.
Μολων λαβε
"Przykro mi ale demokracja daje tylko złudzenie udziału we władzy." [bartos061]

zabijaka
Posty: 5
Rejestracja: 7 maja 2010, 22:13

Re: pistolet mam 4 stowy

#3 Post autor: zabijaka » 7 maja 2010, 23:44

za duzo wody wypiles

Phouty
Posty: 5468
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 05:05
Lokalizacja: Terytorium Pod Obcą Okupacją

Re: pistolet mam 4 stowy

#4 Post autor: Phouty » 8 maja 2010, 00:40

Nie ma nic złego w piciu wody, jednakże jest coś nie tak, gdy co drugi dzień pojawia się pytanie typu: "Mam XXX złotych, co kupić"?
Przecież tylko na pierwszej stronie tego działu aż się roi od tego typu pytań, a co ważniejsze, aż się roi od bardzo szczegółowych odpowiedzi. Kilku kolegów znających się na rzeczy wylało już morze atramentu, odpowiadając na tego typu pytania! Wystarczy tylko kliknąć myszą i......POCZYTAĆ. (Nie podejrzewam, żeby z tym czytaniem były jakiekolwiek problemy?)
Więc w czym jest problem?
Skoro jesteś ograniczony finansami, to dlaczego nie poczekasz aż uzbierasz odpowiednią kwotę i nie kupisz sobie coś, co jest dobrej jakości? Przecież w tym przedziale cenowym, to raczej sprzętu na zawody w strzelaniu z broni pneumatycznej nie dostaniesz. Czyli po prostu poszukujesz zabawki, ażeby sobie podziurawić puszki na działce, albo (co jest bardziej prawdopodobne) poszpanować przed kumplami, "bo se kupiłem klamkę i wygląda ona jak prawdziwa".
Oczywiście, można w tym przedziale cenowym kupić sobie coś BARDZO dobrze przechodzonego w kategorii "sportowej", ale niestety kształty takiej "broni" na ogół "nie są prawdziwe", tak że odpada szpanera przed kumplami.
W sumie, to dla naprawdę dobrej zabawy na działce, to właśnie te ZABAWKI, które ja zalinkowałem nadają się najlepiej, bo można całkiem przyjemnie spędzić czas, bawiąc się całą ferajną w "wojnę" i nie ma obawy, że ktoś zarobi w oko. Co najwyżej wyjdzie mokry i przy zimnej pogodzie, może złapać przeziębienie.
Po prostu robi się to bardzo nudne, gdy forum o tematyce strzeleckiej, zaczyna się zamieniać w jednym z działów w coś w rodzaju poradnika dla gimnazjalistów.
Innymi słowy, używając niezbędnie małą ilość energii, rusz palcem, naciśnij przycisk myszy i przeczytaj wiele wypowiedzi DOKŁADNIE W TEMACIE, który Ciebie interesuje. Szanuj innych i ich pracę (pisanie postów na forum, też zabiera czas), to oni też Ciebie będą szanowali.
No good deed goes unpunished.
Μολων λαβε
"Przykro mi ale demokracja daje tylko złudzenie udziału we władzy." [bartos061]

Awatar użytkownika
Okruch
Posty: 1550
Rejestracja: 20 listopada 2009, 13:33
Lokalizacja: Tarnów, Małopolska

Re: pistolet mam 4 stowy

#5 Post autor: Okruch » 8 maja 2010, 10:14

Po pierwsze, pobyt na forum zaczynamy od "Dzień dobry" i kilku słów o sobie. To taki zwyczaj przydatny nie tylko w necie.

Po drugie, forum zaczynamy od czytania, bo wiele osób przed nami mogło mieć podobne problemy. Przycisk "Szukaj" twoim przyjacielem.

Po trzecie, uprzejmość wobec starszych - choćby stażem na forum - znacznie przedłuża czas pobytu w naszym gronie. I nie tylko naszym.

Po czwarte, Makarow 4,5 mm z komisu - dużo lepsza jakość niż wszelkie Umarexy.
Dziesiątek
Okruch

zabijaka
Posty: 5
Rejestracja: 7 maja 2010, 22:13

Re: pistolet mam 4 stowy

#6 Post autor: zabijaka » 8 maja 2010, 14:31

jak najbardziej czytalem zanim napisalem spokojnie.

Duzo w tej kwesti nie ma bo fawoyci to zdecydowanie cp-88 oraz Beretta 92FS. Z tym ze tak jak napisalem no nie stac mnie a bardzo mi zalezy na czyms fajnym. Makarow wydaje sie zaje bistym wyborem, bardzo mnie nakrecilo to ze ma 80% czesci z orginalnego modelu no i bardzo realistycznie wyglada. Natomiast uzywana amunicja to kulki BB, srut diabolo podobno jest celniejszy i posiada lepszy zasieg? Dlatego w opcje wchodzi jeszcze Walther CP-99 Compact z tym ze no tak jak widac jest troche problemow z co2 pss pss wiadome, za to z makarovem zadnych problemow zeby bylo nie widac.

Teraz kolejna rzecz CO2 jest niestety slabym napedem i niektorzy twierdza ze lepiej zaoszczedzic i kupic takie cacko jakim jest hw-40 lub HW-45. Ja nigdy nie mialem doczynienia z takim czyms no i nie potrafie stwierdzic jaka jest roznica w celnosci, sile oraz podobnym odwzorowaniem odrzutu jak i dzwieku przy takich zabawkach (jedyne co wiem to ze co2 nigdy nie da tego wrazenie co strzelanie w prawdziwego)


Tak wiec oto stanolem w niezdecydowaniu. Nowy makarow kosztuje 212zl lecz prosze abyscie stwierdzili czy nie jest to podroba jezeli jest to byloby fajnie jezeli ktos mogl by dac mi wskazowki jak owy orginal odroznic od japonskich podrobek (hehe w polsce nie walczy sie o wygrana, w polsce walczy sie o jaja) :arrow:
Za taka cene raczej nie ma konkurencji i bylbym zdecydowany na takiego makarova Ale czy ktos jest w stanie porownac sile takiego makarova do np. CP-88 ?

Teraz jezeli juz bym kupil takiego makarova to czy mozliwe sa jakiegos modyfikacje aby owa bron ulepszyc (glownie chodzi mi o moc wiadome im silniejsza i mocniejsza tym wieksza frajda)



Dziendobry jestem zabijaka


link do makarova http://www.umarexusa.com/product/Makaro ... ,33,29.htm

Awatar użytkownika
Apolinary Koniecpolski
Posty: 2180
Rejestracja: 19 lipca 2008, 11:05
Lokalizacja: Smolanka

Re: pistolet mam 4 stowy

#7 Post autor: Apolinary Koniecpolski » 8 maja 2010, 14:49

Może i do makarova - ale na pewno nie do makarowa*, a zapewniam Cię, Okruch nie byłby taką świnią ażeby zaproponować te ZnAlowe** badziewie z odnośnika jaki podałeś...



*jesteśmy w Polsce - макаров zapisujemy jako makarow

**wszystkie repliki z tego materiału (i podobnych stopów) to najgorsza padlina...
Ostatnio zmieniony 8 maja 2010, 14:55 przez Apolinary Koniecpolski, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie chcę mieć racji, w zupełności wystarczy że Was poróżnię lub choć rozdrażnię.
W sprawie prawdy proszę zgłaszać się do walizy Obrazek

zabijaka
Posty: 5
Rejestracja: 7 maja 2010, 22:13

Re: pistolet mam 4 stowy

#8 Post autor: zabijaka » 8 maja 2010, 14:54

czy ktos ma jakies zrodlo gdzie moge nabyc owy makarow ?

Awatar użytkownika
Apolinary Koniecpolski
Posty: 2180
Rejestracja: 19 lipca 2008, 11:05
Lokalizacja: Smolanka

Re: pistolet mam 4 stowy

#9 Post autor: Apolinary Koniecpolski » 8 maja 2010, 14:56

Choćby i na alledrogo ("używkę" da się trafić już od 200zł-250zł, najniższa sklepowa cena "nówki" to trochę ponad 450zł).

Możesz go znaleźć pod nazwą Bajkał MR-654K (ИЖ Байкал MP-654K), tyle że wszelkiej maści dzieci neostrady i im podobni zapisują to jako np. Baikal MP-654k...


ps. używaj polskiej czcionki
Nie chcę mieć racji, w zupełności wystarczy że Was poróżnię lub choć rozdrażnię.
W sprawie prawdy proszę zgłaszać się do walizy Obrazek

zabijaka
Posty: 5
Rejestracja: 7 maja 2010, 22:13

Re: pistolet mam 4 stowy

#10 Post autor: zabijaka » 8 maja 2010, 16:50

walther cp99 compact, jak sie reprezentuje przy cp99 , cp88 , beretta 92fs lub makarowa? bo mozna tanio kupić ?

Awatar użytkownika
Apolinary Koniecpolski
Posty: 2180
Rejestracja: 19 lipca 2008, 11:05
Lokalizacja: Smolanka

Re: pistolet mam 4 stowy

#11 Post autor: Apolinary Koniecpolski » 8 maja 2010, 21:29

Wszystko* co wymieniłeś to gówniane plastikowo-cynkalowe odlewy, dlatego też bywają tanie**...




*za wyjątkiem makarowa

**co nie znaczy że warto za nie dać(czyt. zmarnować...) choćby i kilkadziesiąt złotych.
W porównaniu do tych "konstrukcji", to co zaproponował Phouty na samym początku tego wątku, stanowi naprawdę ciekawą i sensowną alternatywę (na dodatek ze sporo korzystniejszym stosunkiem cena/jakość).
Nie chcę mieć racji, w zupełności wystarczy że Was poróżnię lub choć rozdrażnię.
W sprawie prawdy proszę zgłaszać się do walizy Obrazek

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

Re: pistolet mam 4 stowy

#12 Post autor: Madrian » 9 maja 2010, 19:10

Nie przesadzajmy. CP-99 (bez dodatków z tyłu) lub CP-88 są całkiem porządnymi produktami, ale nie są tanie.

Zabijaka - Nicka sobie wybrałeś nieszczególnego, zupełnie jak byś nazwał się "Dresiarz" na forum dla miłośników gry w Baseball i zapytał jaki kij jest najtrwardszy i którym najlepiej przyłożyć.

Po drugie, jesteś napalony na efekciarstwo sprzętu, a nie na jego właściwości.
Właśnie dla takich ludzi są Repliki na CO2, bo to drogie g... o miernych możliwościach, ale napaleńcy i tak to kupią.
W takim wypadku, nie ma zupełnie znaczenia co kupisz, bo to wszystko podobny szajs, nie wiele mający wspólnego z wiatrówkami.
HW-40, czy HW-45 są dla ludzi, którzy uważają wiatrówki za sprzet sportowy, a nie gadżet, i którzy chcą mieć przywoity sprzęt do treningu, za ieduże pieniądze.
Repliki są dla tych, co bez pomyslunku chcą tylko zatruwać ogrodek ołowiem i niszyczyć puszki, przed kumplami, żeby ci patrzyli cięlęcym wzrokiem na posiadacza "Pistoletu jak prawdziwy". Do tego najlepszą są te, które mają dużo światełek, chromu i jeszcze najlepiej jak się ruszają. Kwestia śrutu jest drugorzędna, bo z takiej repliki, najlepszym śrutem strzelasz tak jak najgorszym. To niezłe siewniki.

Ja mogę ci polecić Crosmana 3567 - nowy kosztuje ok 200zł. Ma obudowę z plastiku, ale wygląda jak spluwa Brudnego Harrego.
To co go wyróżnia, to całkiem przywoita jakość jak na tę cenę. Stosunkowo długa lufa, która zapewnia dość wysoką celność i co ciekawe - szyna pod optykę, co umożliwia zamontowanie bajeru, może mało przydatnego, ale efektownego, jakim jest kolimator.
Lase, światełko, prawie jak na wojnie :) Kumple się zdziwią. A jezli uznasz, że puszka z 5m już cię nie kręci, to możesz próbować strzelectwa tarczowego. Rewelacji nie będzie, ale i tak będzie lepiej niż z dowolnej, innej repliki.
Mój ma już 2 lata i jakoś nie chce się popsuć, a kupiłem go jako używany.
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

ODPOWIEDZ