Problem.

Wiatrówki, ASG, paintball

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Conako
Posty: 1
Rejestracja: 15 sierpnia 2010, 16:52

Problem.

#1 Post autor: Conako » 15 sierpnia 2010, 16:55

Czesc wszystkim. Zaczynam się bawić militarią , na początek kupiłem sobie ''rynkowy'' pistolecik za 10zł. Brat chciał postrzelać, to mu dałem. Po jakimś czasie przychodzi do mnie i mówi że kulki nie chcą strzelać. Patrze a w środku brzęczy z 10 kulek;/ Da się ten pistolet jakoś rozkręcić?
Model - PY00512

Madrian
Posty: 885
Rejestracja: 22 sierpnia 2005, 15:44
Lokalizacja: W-wa

Re: Problem.

#2 Post autor: Madrian » 15 sierpnia 2010, 19:37

Powinno. Jezeli nie jest nitowany. Najtańsze zabawki tak mają. Szkoda tracić czas na skręcanie, jak można prasą raz nity zacisnąć.

Następnym razem, jak kulka nie wyleci, najpierw wyjmij magazynek, potem dopiero próbuj przeładować.
Najprawdopodobniej znów się to stanie. O ile się nie rozleci.

A tak dla porządku - Ty się nie bawisz "militarystyką". Ty sobie po prostu kupiłeś błyszczącą zabawkę. Z "militarystyką" ma to tyle wspólnego, co drewniany gwizdek z orkiestrą symfoniczną. ;)

Militarystyka to przede wszystkim wiedza. Za nią idzie praktyka i nie przy pomocy zabawek z rynku za 10zł.
Zabawę z militarystyką zacznij nie od strzelania do puszek, tylko od wizyty w bibliotece i poczytaj trochę o ludzkich konfliktach, metodach ich rozwiązywania i narzędziach jakich się przy tym używa. Potem może dojrzejesz by sprawdzić jak to jest w praktyce, najpierw za pomocą gier terenowych z ASG i Painballem, potem może z prawdziwymi "militariami".

Samo posiadanie pistoleciku to nie zabawa z "militarystyką".
IŻ38, Hatsan 55, CPS, Crosman 3576.
Kliknij, ja zarobię punkty, a tobie może się spodoba.
http://pl.desert-operations.com/?recruiter=e76b

ODPOWIEDZ