Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Finansowy_strzelec

Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

#1 Post autor: Finansowy_strzelec » 4 lutego 2024, 09:59

Cześć

!!!Przeczytaj post do końca i daj sobie szansę zaoszczędzenia trochę kasy na amunicję !!!

zawodowo od prawie dekady zajmuje się doradztwem finansowym. W zakresie moich możliwości są miedzy innymi:
- pomoc w opracowaniu i wdrożeniu planów oszczędnościowych
-doradztwo z zakresu zabezpieczenia przyszłości siebie i bliskich
- zabezpieczenie życia i zdrowia

oraz

-analiza aktualnych umów finansowych - kredytów, leasingów, ubezpieczeń na życie i zdrowie - opiniowanie i pomoc w zmianie na lepsze.

Jednym z tematów którym się zajmuje to kompleksowa pomoc przy ubezpieczeniach majątkowych - nieruchomości oraz komunikacyjnych OC,AC,NNW, Assistance :shock:

Jako że współpracuje z ponad 70 instytucjami finansowymi mam duże możliwości przyznawania własnych rabatów dla Klientów z którymi współpracuje. Każdy z Was kto potrzebuje pomocy przy powyższych sprawach, lub każdy kto chce zaoszczędzić kilka złotych monet na amunicje - na hasło "Strzelecka.net" otrzymuje gwarantowane moje zniżki do każdej kalkulacji ubezpieczeń.

Możesz do mnie napisać, zadzwonić, jak wolisz.
Dariusz Kubicki
[email protected]
tel: 789 662 960

Finansowy_strzelec

Re: Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

#2 Post autor: Finansowy_strzelec » 10 lutego 2024, 09:46

Hej!

Mała aktualizacja powyższego! Sporo osób pisze wiadomości prywatne - dzięki za zainteresowanie - prośba jeśli ktoś preferuje taką formę kontaktu o napisanie również sms - niestety nie mam możliwości codziennie weryfikowanie naszego forum - wiec taka forma ułatwi mi sprawny kontakt z Wami :)

Dobrego dnia!

Finansowy_strzelec

Re: Ubezpieczenia i Finanse - zniżka dla strzelców i darmowa pomoc!

#3 Post autor: Finansowy_strzelec » 17 lutego 2024, 21:19

:twisted: :twisted: !!! Ubezpieczenie broni?? Czy to możliwe?? !!! :twisted: :twisted:

Cześć, Społeczności! Dziś chciałbym poruszyć ważną kwestię dotyczącą ubezpieczeń nieruchomości, a mianowicie - jak różne polisy traktują kwestię posiadania broni.

**1. Mienie Ruchome: Część polis ubezpieczeniowych klasyfikuje broń jako mienie ruchome. Oznacza to, że broń jest traktowana podobnie jak inne przedmioty w domu, takie jak sprzęt AGD czy meble. Przy tym podejściu, straty związane z bronią mogą podlegać odszkodowaniu.

**2. Mienie Specjalne: Inne polisy mogą zakwalifikować broń jako "mienie specjalne". Oznacza to, że broń jest wyróżniona i może podlegać szczególnej ochronie oraz odszkodowaniu w przypadku zdarzeń losowych, takich jak kradzież lub uszkodzenie.

**3. Brak Ubezpieczenia na Broń: Jednakże, istnieją polisy, które mogą nie obejmować broni w ogóle. To ważne, aby zrozumieć, co konkretnie dana polisa obejmuje oraz jakie posiada wyłączenia. W niektórych przypadkach konieczne może być dodatkowe ubezpieczenie, aby skutecznie zabezpieczyć broń.

**4. Dopasuj Polisę do Twoich Potrzeb: Ważne jest, aby przed zakupem polisy dokładnie sprawdzić, jak kwestia broni jest uregulowana.

**5. Kontaktując się ze mną masz pewność że Twoje zabawki będą dobrze chronione. A jeśli posiadasz już ubezpieczenie swojej nieruchomości i chciałbyś mieć pewność że zawiera ona w swym zakresie ubezpieczenie broni - napisz, zadzwoń - sprawdzę to dla Ciebie.

Pamiętaj, że dobre zabezpieczenie to klucz do spokoju ducha. Jeśli masz pytania dotyczące ubezpieczenia nieruchomości i broni, jestem tutaj, aby pomóc!

Zabezpieczajmy swoje miejsce we własny, spersonalizowany sposób!

Dariusz Kubicki
[email protected]
tel: 789 662 960

ODPOWIEDZ