Szkoły wyższe

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jac-t
Posty: 2133
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Szkoły wyższe

#1 Post autor: jac-t » 3 lipca 2005, 21:11

Chciałbym,żeby każdy w miarę możliwości wypowiedział się co wie na temat "fajnych":) uczelni mi tu o te takie z ciekawymi kierunkami.Ja słyszałem o wydziale Mechatroniki w WAT`cie,gdzie jedna z specjalizacji jest technologia i konstrukcja borni lufowej,bodajze na Uniwersytecie Warszawksim też coś jest na wydziale Mechaniki.No i chyba w Szczytnie w wydziale kryminologii jest balistyka.Ale żadnych szczegółow nie znam,bo we wszelkich broszurach i informatorach nie ma NIC napisane,bynajmniej NIC ciekawego.Ja akurat za rok zdaje maturę i wypadałoby gdzieś iść....
"Nie dający spokoju problem jest jak piękna kobieta. Jeżeli nie wiesz jak go rozwiązać, to należy się z nim przespać." - moje
"Dalekosiężne plany mają to do siebie, że są jak króliki - często się walą." - moje

Awatar użytkownika
jac-t
Posty: 2133
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2 Post autor: jac-t » 7 lipca 2005, 14:13

Cholera - dopiero teraz się skapowałem,że zamiast do SPRAW POZATEMATYCZNYCH dałem to do TESTÓW,EKSPERYMENTÓW I DOŚWIADCZEŃ :lol: :lol: !! Sorry :D
"Nie dający spokoju problem jest jak piękna kobieta. Jeżeli nie wiesz jak go rozwiązać, to należy się z nim przespać." - moje
"Dalekosiężne plany mają to do siebie, że są jak króliki - często się walą." - moje

ODPOWIEDZ