Strzelnice

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
marmot1
Posty: 2879
Rejestracja: 27 listopada 2004, 17:54
Lokalizacja: Homeless
Kontakt:

Strzelnice

#1 Post autor: marmot1 » 21 września 2005, 20:39

Skoro juz przy temacie strzelic stanelo w innym temacie to proponuje wymienic sie informacjami na temat strzelnic.

Czyli gdzie jest, kiedy otwarta, jakie zasady dostępu, czym można strzelać (czym strzelnica dysponuje) czy można kupić amunicje na miejscu. Na jakie dystanse itp. Z pewnością zainteresuje to pare osob.

P.S. Wrzuce coś potem do tego tematu ale akurat musze zmykać bo umówiony jestem.
Walther Mod.9/S&W M&P9/S&W 686/S&W 360SC/SIG P228/Rossi .38SPC/ Beretta 87 Cheetah/CZ-555/CZ ZKK-600/Mauser 98k/Remington 1903A3/Mossberg 590A1/Suhl kal16/ Suhl kal12/ Fortuna Suhl kal 12/Merkel kal12/kbk wz.96 Beryl/Maxim wz.1910/PPSz wz41/PPS wz.43/AKMŁ/Brunszwik P-1837

Królik

#2 Post autor: Królik » 22 września 2005, 07:18

W ramach lenistwa link:

STRZELNICE

Jeden z solidniejszych spisów.
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2005, 12:37 przez Królik, łącznie zmieniany 1 raz.

ZIELONY
Posty: 38
Rejestracja: 17 września 2005, 13:59
Lokalizacja: Wrocław

#3 Post autor: ZIELONY » 22 września 2005, 10:47

We wrocku faktycznie jest duża strzelnica ale tylko w małym kawałeczku nalzey ona do WKS... wszystko jest na terenie PZŁ... no i jest Sylwetka (100m), Dzik (biegnący na 50m), zając (też biegający :wink: i tez chyba 50m), Wieża Bażanta, niezły trap, cłakiem fajne 2 (chyba 2-3) skeety a z amunicją to różnie bywa... raczje nie chcą jej sprzedawac... czynna od wtroku do piatku (dla mysliwych) w Weekendy są strzelania grupowe i kursy a jak wyglada reszta któa jest WKS hmm no marny trap, chyba niezły dzik chyba jedna oś 100m, byłem tam tylko na browarku bo mają fajną knajpe :wink: i tam juz jest chyba dla wszystkich

pozdr

Awatar użytkownika
Kruglerek
Posty: 66
Rejestracja: 20 września 2005, 10:58

#4 Post autor: Kruglerek » 18 listopada 2005, 12:15

Warszawa:
ZKS Marymont - chyba najtansza strzelnica w Warszawie. Odkryta, z zadaszeniem nad stanowiskami. Czynna caly tydzien, w zeszlym roku wymienili oswietlenie wiec mozna strzelac po zmroku. Sa osie do strzelan karabinowych (chyba 100m) i pistoletowych (15 i 25m). Niestety (dla mnie) strzelnica raczej nadajaca sie jedynie do strzelan statycznych - nie mozna wchodzic na przedpole i strzelac z dowolnej odleglosci. Do wyboru jest tylko odleglosc 15 i 25m - tylko na tych odleglosciach jest mozliwosc zalozenia tarcz. W planach bylo zrobienie toru do strzelan dynamicznych ale jak na razie na planach sie skonczylo...
Z broni klubowej maja Margoliny, Sigi P220, Glocki i jakies rewolwery.

Warszawianka - droga jak diabli, nastawiona glownie na yappiszonow... ale chyba najladniejsza strzelnica pod dachem w Wawie. Mozna strzelac dynamicznie z dowolnej odleglosci, maja ruchome tarcze. Ciekawostka jest kulochwyt w postaci sciany z zelowych klockow. Tylko te ceny...

Legia Lazienkowska
Strzelnica kryta. Osie 25 metrowe, tarcze ruchome - mozliwosc ustawienia odleglosci 10, 15 i 25m. Sredni przedzial cenowy. Jezeli nie ma nikogo na sasiednich osiach i zagada sie z obsluga mozna strzelac dynamicznie z dowolnej odleglosci. Nie wiem jaka maja obecnie bron ale kiedys mieli spory wybor - P83, CZ75, Glock, Beretta 92, Walther P99, jakis rewolwer no i boczny zaplon.

Legia Rembertow
Strzelnica na swiezym powietrzu. Osie karabinowe 100m i pistoletowe. Mozna strzelac i z broni krotkiej, karabinow centralnego zaplonu jak i strzelb. Fajne miejsce do strzelan dynamicznych, mozna strzelac z dowolnej odleglosci, sa beczki dzieki ktorym mozna strzelac z wykorzystaniem zaslon, jak sie dobrze pogada to uzycza rowniez poppery. Cenowo atrakcyjna. Nie wiem jaka maja bron klubowa.

Jest jeszcze strzelnica w klubie Gwardia ale tam mnie nie bylo.
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2005, 12:27 przez Kruglerek, łącznie zmieniany 1 raz.

Królik

#5 Post autor: Królik » 18 listopada 2005, 12:19

Warszawa (prawie Józefów) - strzelnica "Dziewiątka".
Bardzo ładny obiekt (cały w drewnie), strzelnica zadaszona, sześć stanowisk, automatyczne transportery tarcz, możliwość strzelania na 10, 15, 20, 25m. Dopuszczenie do PM-ów w kalibrze 9PARA, można strzelać z gładkolufowej. Cena - 30PLN/h, tarcze mają swoje (francuz i TS-4).
Na miejscu barek z grillem. Sympatycznie.
Broń własna - tylko pneumatyki.

ODPOWIEDZ