Na kogo oddasz głos forumowiczu?

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Uriasz
Posty: 1482
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 17:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#46 Post autor: Uriasz » 2 marca 2015, 20:03

Wałesa najwiecej zaszkodził sobie Bolkiem , a szczegolnie tym ze poszedl w zaparte ...gdyby wstał w 90-tym i powiedzial, wspolpracowałem, bo złamali mnie, prosze o wybaczenie - dziś byłby gościem i miałby szacunek

Awatar użytkownika
maziek
Posty: 9186
Rejestracja: 9 września 2006, 22:46

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#47 Post autor: maziek » 2 marca 2015, 21:04

Primo to z Bolkiem coś udowodniono?

Secundo gdyby podobnie oceniać pierwszy garnitur po 1918 to aż się boję, Wszyscy współpracowali z zaborcami. Oczywiście każdy by chciał, żeby Wałęsa był kimś w rodzaju skrzyżowania Jean Paul Belmondo i Wandy co Niemca nie chciała równocześnie i najlepiej dziewicą do tego - ale Bóg zapłać, że w ogóle był. Kiedy zdawałem paszport SB wezwało mnie na rozmowę z propozycją. Nie była nie do odrzucenia - ale ciekawe, czy nie mam bogatej teczki...

Tertio pokaż mi jakiegokolwiek JEDNEGO współczesnego polityka, który ma w Polsce szacunek wśród wszystkich, nawet wrogów. Jednego. Wałęsa nie - Bartoszewski? Kaczyński (któryś)? Kwach? Mazowiecki? Cimoszko? Wymieniać dalej? W naszym narodzie nie ma takiej opcji. To jest mission impossible wśród Polaków. Gdyby JPII wziął się za politykę to opluli by go na drugi dzień po tej decyzji.
ukłony...

Uriasz
Posty: 1482
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 17:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#48 Post autor: Uriasz » 2 marca 2015, 21:14

Ja nie chce bo Walesa mi prawde powiedziawszy lata ...a co do Bolkowatosci Bolka ..chciałbym zeby to była bajka ale niestety nie jest i mam podstawy tak twierdzić ...tyle ze to nie temat na forum

asasello
Posty: 4378
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, 09:59
Kontakt:

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#49 Post autor: asasello » 25 kwietnia 2015, 20:45

Trochę w nawiązaniu do tematu.Jako emigrant poczułem się dowartościowany.Układ wystraszył się potencjalnej siły Polaków za granica (czyżby przez wzgląd na słabe oddziaływanie propagandy na odległość?) że aż wysłał obszczymurków na zadymę do samiuśkiego Dublina.Nie wiem czemu bo jest tu nas mało a wielu ma politykę w okolicy hemoroidów albo są pożytecznymi idiotami (pi) mimo to trzeba było dać bojówkom na samolot hostel i prochy aby rozbić spotkanie.Fakt mocno pomogli tutejsi pi ale bez nakierowania nie daliby rady. Wyszło drogo bo to drogi kraj a szczególnie drogie używki ale mi to mile połechtało próżność.

http://panoramairl.com/polski-polityk-s ... otelu.html

http://panoramairl.com/przepychanki-pod ... ta-rp.html
Niechaj problemy naszych problemów będą naszymi radościami.

Uriasz
Posty: 1482
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 17:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#50 Post autor: Uriasz » 25 kwietnia 2015, 23:12

qrde ..... nic z tego nie łapie ....Asasello ..... Ty miejscowy - oswiec mnie ..Sinn Fein to lewica :?: :shock:

asasello
Posty: 4378
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, 09:59
Kontakt:

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#51 Post autor: asasello » 26 kwietnia 2015, 11:48

Ja też nie rozumie ale mogę po spekulować.
Niechaj problemy naszych problemów będą naszymi radościami.

Uriasz
Posty: 1482
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 17:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#52 Post autor: Uriasz » 26 kwietnia 2015, 13:34

asasello pisze:mogę po spekulować.
Dajesz

fn fal
Posty: 633
Rejestracja: 16 września 2008, 17:53

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#53 Post autor: fn fal » 26 kwietnia 2015, 14:39

Na pewno nie zagłosuje na PO i PiS bo te partie jak dla mnie niczym się nie różnią no może tym że PiS to taka udawana opozycja i prawica .Widać to np doskonale w kwestii ukraińskiej politycy obu tych partii wchodzą Ukraińcom w dupę bez wazeliny a ci w zamian uchwalają ustawy o hierojach z UPA i stawiają pomniki Banderze :lol: . Dlatego zagłosuję na Kukiza ponieważ on pokarze tej hołocie środkowy palec 8)

Awatar użytkownika
maziek
Posty: 9186
Rejestracja: 9 września 2006, 22:46

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#54 Post autor: maziek » 26 kwietnia 2015, 18:02

fn fal pisze:Dlatego zagłosuję na Kukiza ponieważ on pokarze tej hołocie środkowy palec 8)
A kara ta będzie straszna ;) ...
ukłony...

asasello
Posty: 4378
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, 09:59
Kontakt:

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#55 Post autor: asasello » 26 kwietnia 2015, 18:37

Sinn Fein to znaczy "my sami" - czyli nie znoszą konkurencji :wink:
A ciut poważniej to raczej nie nazwałbym ich faszystami.Tyle w nich faszyzmu co w Kowalskim.Owszem Irolom podobał się Hitler ale po pierwszych bombardowaniach chyba im przeszło.Z wróć uwagę że to nie są słowa rzecznika partii a więc oficjalne stanowisko tylko imć Jonathan O’Brien który może być lojalny wobec partii jak Kaczmarek biegający na spowiedź do Marriotta co by się z grzechów Jara wyspowiadać. Choć w przypadku Jonathana O’Briena chodzi pewnie tylko o słupki popularności.
Dlaczego zaś tępi się nacjonalizm ( w tym przypadku jedyny słuszny czyli polski bo wszystkie inne są złe) to sam dobrze wiesz - ordo ab chao.

Pewne siły maja też interes w tym aby w Polska była źle postrzegana na świecie.
Niechaj problemy naszych problemów będą naszymi radościami.

Awatar użytkownika
mkl1
Posty: 409
Rejestracja: 12 lutego 2012, 17:35
Lokalizacja: Katowice

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#56 Post autor: mkl1 » 26 kwietnia 2015, 20:20

A kto ma najniższe notowania?
ten może być ";;;;"
Nitro i CP od 223rem , aż do .58 :) i jakiś "wiaterek" lat 1970-tych się też znajdzie :)

Uriasz
Posty: 1482
Rejestracja: 29 grudnia 2008, 17:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#57 Post autor: Uriasz » 27 kwietnia 2015, 08:41

Ja nie twierdze ze Sinn Fein sa faszystami ( nacjonalistami owszem - choc zastanawiam sie czy to juz nie czas przeszly dokonany- per analogia chadecy co z chrzescijaństwem i demokracja maja juz mało co wspólnego), co mnie bardziej zdziwiło to to ze delikwenci z tej formacji zdradzaja inklinacje lewicowe ( w tej konkretnie sytuacji), spodziewałbym sie po tej akurat formajci politycznej raczej kompletnej obojetności ( z cyklu nie nasz cyrk, nie nasze małpy), reszta uczestnikow tej demonstracji mnie juz znacznie mniej dziwi, bo o lewactwie i innych atnifach mam zdanie ze to sterowalni idioci. ktorym sie wydaje ze cos mogą

fn fal
Posty: 633
Rejestracja: 16 września 2008, 17:53

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#58 Post autor: fn fal » 27 kwietnia 2015, 09:37

A kara ta będzie straszna ;) ...
Fajnie by było gdyby wypieprzył jeszcze na zbity pysk wszystkich ukraińskich studentów z naszego kraju :wink: .
reszta uczestnikow tej demonstracji mnie juz znacznie mniej dziwi, bo o lewactwie i innych atnifach mam zdanie ze to sterowalni idioci. ktorym sie wydaje ze cos mogą
No cóż Irlandczycy to typowe odmóżdżone społeczeństwo zachodnie a co do antify to są przypadki bardziej psychiatryczne niż polityczne aczkolwiek sterować takimi jełopami co to w oparach marychy wszędzie faszystów widzą jest banalnie prosto :lol:

Awatar użytkownika
thorien
Posty: 61
Rejestracja: 25 września 2014, 14:35

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#59 Post autor: thorien » 27 kwietnia 2015, 10:26

fn fal pisze: Fajnie by było gdyby wypieprzył jeszcze na zbity pysk wszystkich ukraińskich studentów z naszego kraju :wink: (...)
Yyy, co?

fn fal
Posty: 633
Rejestracja: 16 września 2008, 17:53

Re: Na kogo oddasz głos forumowiczu?

#60 Post autor: fn fal » 27 kwietnia 2015, 10:37

Bo działają mi na nerwy panoszą się po moim rodzinnym mieście z banderowskimi szmatami po ulicach . I jak takie hieroje z nich to czego nie jadą tego swojego gównianego kraju bronić tylko siedzą w Polsce częściowo sponsorowani przez polskiego podatnika .

ODPOWIEDZ