Strona 1 z 1

Ukraina w NATO ?

: 13 maja 2022, 10:04
autor: Tarnow_A
Z jednej strony NATO deklaruje że nie przyjmuje do sojuszu państw będących w stanie wojny - ale z drugiej strony Rosja twierdzi że prowadzi operację specjalną. Więc może Ukraina korzystając z tego zgłosi akces do NATO - no bo wojny nie ma ?

Prawdopodobnie w reakcji na to Rosja ogłosi stan wojny i powszechną mobilizację ( i tym sposobem zrobi sobie masę dodatkowych problemów na swoim własnym terenie )?

Państwa skandynawskie na dniach mają zgłosić akces do NATO. Granica Rosji z NATO znacznie się powiększy.

Japończycy upominają się o Kuryle.

Podobno gdzieniegdzie Ukraincy są juz 7 km od granic Rosji, a jeśli tą granicę przekroczą i zaczną atakować Rosję na ich terenie?

Ichniejsze WKU,Składy paliw i amunicji oraz innych instytutów na terenie Rosji ostatnio "dziwnie" często wybuchają lub są podpalane...

Jakie widzicie dalsze scenariusze? Wejdą Chiny na syberie?

Re: Ukraina w NATO ?

: 13 maja 2022, 10:56
autor: Tarnow_A

Re: Ukraina w NATO ?

: 13 maja 2022, 12:14
autor: waliza
Wątpię. Tam się dzieją takie dziwne rzeczy i ogólnie całość wygląda tak dziwnie i wręcz podejrzanie, że ciężko jest robić jakieś przewidywania.

Re: Ukraina w NATO ?

: 13 maja 2022, 20:47
autor: asasello
Tarnów jeśli już musisz to staraj sie powoływać na jakieś poważane źródła czyli z dala od głównego ścieku nie zależnie od sympatii dla właściciela tego czy innego szmatławca. Rzygam już ukraińską propagandą.Myślałem ze kowidowa to już dno ale da się jeszcze gorzej.
Waliza ma racje to chyba najdziwniejsza wojna jaka zaistniała. Chciało by się napisać- debile kretynom zgotowali ten los. Mam nadzieje że chociaż banderowcy i moskale giną tam na prawdę bo reszta to kłamstwo na kłamstwie.

Re: Ukraina w NATO ?

: 13 maja 2022, 21:57
autor: waliza
Najlepiej jakby Rosja wstąpiła od NATO. To by zakończyło wiele problemów :)

Re: Ukraina w NATO ?

: 13 maja 2022, 23:02
autor: Apolinary Koniecpolski
Na przestrzeni kilkudziesięciu lat przynajmniej dwukrotnie zgłaszali chęć przystąpienia ;)