Whoops!!!!!!!!!!

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Vis
Posty: 1437
Rejestracja: 3 czerwca 2005, 02:17
Lokalizacja: seattle

Whoops!!!!!!!!!!

#1 Post autor: Vis » 25 lipca 2005, 19:23

Jakas durna baba rozwalila Nissana mojej zony. W ostatnia sobote bylismy na wakacjach w Twin Falls Idaho gdy jakas idiotka chciala przejechac na czerwonym swietle. :evil:

Obrazek
"Remember kids, if there's a loaded gun in the room, be sure that you're the one holding it"
Prosze nie pytaj jak zrobic "prawdziwnego" AK, nie mam najmiejszego zamiaru pomagac Ci w dostaniu sie do pierdla. Nie pytaj tez o czesci.

asasello
Posty: 4378
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, 09:59
Kontakt:

#2 Post autor: asasello » 25 lipca 2005, 20:02

Ale nie zastrzeliłeś?

Awatar użytkownika
Herrmannek
Posty: 656
Rejestracja: 30 marca 2004, 14:43
Lokalizacja: Here lays Butch, We planted him raw. He was quick on the trigger, But slow on the draw.
Kontakt:

#3 Post autor: Herrmannek » 25 lipca 2005, 20:13

Ktoś walnął głową w szybę czy poduszka ją zbiła?
Chinka B1, Łucznik wz. 70, Hatsan 70S... Otwarte-Stojąc
Quemadmodum gladius neminem occidit, occidentis telum est

Awatar użytkownika
Vis
Posty: 1437
Rejestracja: 3 czerwca 2005, 02:17
Lokalizacja: seattle

#4 Post autor: Vis » 25 lipca 2005, 21:08

asasello pisze:Ale nie zastrzeliłeś?
Nie dawaj mi takich pomyslow. :lol: Ona i tak gorzej na tym wyszla jej SUV wyladowal na dachu i poszarpalo jej ramie. Mialem Glocka i AK w bagazniku bo chcialem sobie postrzelac na pustyni.

Co do szyby to ja tez w pierwszej chwili myslalem ze to moja glowa ja wybila ale to zrobila poduszka .
"Remember kids, if there's a loaded gun in the room, be sure that you're the one holding it"
Prosze nie pytaj jak zrobic "prawdziwnego" AK, nie mam najmiejszego zamiaru pomagac Ci w dostaniu sie do pierdla. Nie pytaj tez o czesci.

ODPOWIEDZ