Rogers & Spencer od A do......

Broń czarnoprochowa

Moderator: Moderatorzy

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
andree
Posty: 26
Rejestracja: 1 stycznia 2006, 15:06
Lokalizacja: Wilda

Re: Rogers & Spencer od A do......

#31 Post autor: andree » 14 lipca 2012, 22:56

Dobrze, że po chyba 2 latach trafiłem znowu na to forum. Z informacji jakie uzyskałem od importera mojego R&S z lufą LW wynika, że nie zachowała się do naszych czasów żadna dokumentacja tej broni. Mam dopiero od czwartku właściwe kule (451) i prędzej niż za tydzień z niego nie postrzelam. Cholernie twardy spust, mimo dwukrotnej obróbki końcówki sprężyny dwupalczastej. Chyba jednak ją wymienię, poczekam na przypływ humoru o mojego mistrza kowalskiego.
Generalnie jestem z nabytku zadowolony, nie ma wad remika, mimo, ze podobny.
'tempo nadaje smak życiu, spiesz jednak rozważnie'

damcio76
Posty: 8
Rejestracja: 17 listopada 2011, 18:52
Lokalizacja: Kórnik-Wlkp.

Re: Rogers & Spencer od A do......

#32 Post autor: damcio76 » 8 sierpnia 2012, 21:54

Witam, z reguły mało piszę głównie czytam ale mam problem z moim R&S po ostatnim strzelaniu czyściłem gruntownie rewolwer czyli rozebrany na części pierwsze mycie i smarowanie złożyłem i blokada nie łapie bębna wyskakuje za bębnem ok.2mm spóźnia się rozbierałem go już chyba trzy razy przyglądałem się dokładnie czy coś nie pękło lub się wytarło ale na pierwszy rzut oka wszystko ok.Może któryś z kolegów miał podobny problem więc proszę o rady.
ROGERS&SPENCER MATCH CAL. 44

Phouty
Posty: 5468
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 05:05
Lokalizacja: Terytorium Pod Obcą Okupacją

Re: Rogers & Spencer od A do......

#33 Post autor: Phouty » 9 sierpnia 2012, 00:37

Czy nie włożyłeś jakiegoś elementu na odwrót, to znaczy "dołem do góry", czy też "lewo na prawo"?
Chociaż ja tam nie widzę niczego, co można by było włożyć na odwrót.
http://winchestersutler.com/Part.html

Czy sprężyna nr. 19 (z rysunku w linku powyżej) nie jest odwrotnie włożona?
No good deed goes unpunished.
Μολων λαβε
"Przykro mi ale demokracja daje tylko złudzenie udziału we władzy." [bartos061]

damcio76
Posty: 8
Rejestracja: 17 listopada 2011, 18:52
Lokalizacja: Kórnik-Wlkp.

Re: Rogers & Spencer od A do......

#34 Post autor: damcio76 » 9 sierpnia 2012, 16:14

Właśnie kolejny raz rozłożyłem i złożyłem, sprężyna nr.19 siedzi jak na rysunku z linku kolejny raz to samo,staram się opanować nerwy i kombinuje kilka razy naciągam kurek odwracam rewolwer kolbą do góry i nadal naciągam kilka razy kurek i zaczyna wszystko działać jak się należy,coś się ułożyło czy co?teraz mam zagrychę w czym leżał problem,zobaczymy do następnego czyszczenia ale z tym chyba nie będę się spieszył.
ROGERS&SPENCER MATCH CAL. 44

ODPOWIEDZ